02 / 07 / 2022

Oksijen Park 3 Villaları'nda 1 milyon 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Oksijen Park 3 Villaları'nda 1 milyon 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yer alan Ören'de denize çok yakın şekilde konumlanan Oksijen Park 3 Villaları, Kazdağları'nın kaliteli havası ve zeytin ağaçlarının esintisiyle keyifli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yer alan Ören'de denize çok yakın şekilde konumlanan Oksijen Park 3 Villaları, Kazdağları'nın kaliteli havası ve zeytin ağaçlarının esintisiyle keyifli ve sağlıklı bir yaşam sunuyor. 

Kovid-19 salgını ile değişikliğe uğrayan yaşam tarzına en uygun adreslerden biri de Cebeci İnşaat tarafından Balıkesir'in Burhaniye ilçesinin Ören bölgesinde inşa edilen Oksijen Park 3 Villaları oldu. Posta'da yer alan habere göre; Cebeci İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Türel Cebeci, projeye ilişkin konuştu. Cebeci, insanlar için hayatlarını sağlık ve huzurla sürdürecekleri bir yaşam alanı inşa ettiklerine dikkat çekti. 

Bahçeli 14 dubleks villanın yaşamaya hazır olduğuna vurgu yapan Cebeci, oksijen deposu Kazdağları'nın eteklerinde, 5 dönüm arazi üzerinde, denize 300 metre uzaklıkta, çok özel bir projeye imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarının da altını çizdi.

Oksijen Park 3 Villaları nda 1 milyon 450 bin TL den başlayan fiyatlarla!

ULAŞIM ÇOK KOLAY

Olcays Gayrimenkul olarak projenin pazarlama süreçleriyle ilgilendiklerini dile getiren firma sahibi Nuran Mızrak, "Cebeci İnşaat, Türkiye'nin çeşitli illerinde projeler yapmıs son derece tecrübeli bir firma. Biz de 15 yıldır Körfez bölgesinde bu konuda bilinen ve güvenilen bir markayız. Fiyatları, 1 milyon 450 bin TL ile 1 milyon 600 bin TL arasında değişen villaların balkonlarının hepsi hay bakıyor. İstanbul'a 2.5 saat mesafede, yeşillikler içinde, denizin kıyısında muhteşem bir proje. Kaliteli malzemelerle yapılan villalar, yaz-kış rahatlıkla yaşanabilecek özellikte. Fazla yapılaşmanın olmadığı bir bölgedeki Oksijen Park III Villaları, pandemi koşullarında virüsten uzak daha izole bir yaşamı tercih edenler için de bulunmaz bir fırsat sunuyor. Son 7 villanın da kısa sürede yeni sahiplerine keyifli ve sağlıklı bir hayat sunacağından hiç şüphemiz yok" açıklamasında bulundu.

Oksijen Park 3 Villaları nda 1 milyon 450 bin TL den başlayan fiyatlarla!

Proje özellikleri

-Villaya özel otopark alanı 
-Olimpik yetişkin yüzme havuzu çocuk havuzu -Yürüyüş yolları 
-Ortak sosyal alan 
-Zeytin ağaçları ile doğal peyzaj 
-Doğalgaz yönetmeliğine uygun kalorifer tesisatı
ve ısı pompası hattı 
-İklimlendirme kontrolü için 2 adet klima 
-Her villada geniş uydu yayını imkanı Yaşamı kolaylaştıran birçok minimalist tasarım