10 / 08 / 2022

Oktay Kaynarca, Ataşehir Water Garden AVM'de oto yıkama açtı!

Oktay Kaynarca, Ataşehir Water Garden AVM'de oto yıkama açtı!

'Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca, televizyondan kazandığı parayla oto yıkama ve vale işine yatırım yapmaya devam ediyor. Ataşehir Water Garden AVM'nin vale ve oto yıkama işini aldı'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca, birçok oyuncu gibi ticarete atıldı. Oktay Kaynarca, 'KAWAX' ismiyle oto yıkama işine girmişti. Daha önce İstanbul Ataşehir'deki Paladium AVM, Pendik'tdeki Viaport AVM ile Sancaktepe'deki Rings İstanbul Rezidans'ın oto yıkama bölümlerini almıştı. Oyuncu şimdi de yeni açılan Ataşehir Water Garden Alışveriş Merkezi’nde hem vale parkingini aldı, hemde oto yıkama açtı.


1 MİLYON LİRALIK YATIRIM

Oktay Kaynarca’nın, Water Garden'daki oto yıkama bölümü için 1 milyon liraya yakın yatırım yaptığı öğrenildi. KAWAX'ın resmi internet sitesinde şirketle ilgili olarak şu bilgi veriliyor:


"KAWAX 2008 yılında KAYNARCA OTO YIKAMA Turizm İnş. San ve Tic. Ltd. Şti adı altında otomobil severlerin ihtiyaç duydukları temizlik, bakım ve koruma ürünleri ile bunlara ilişkin uygulama hizmetleri alanında faaliyet göstermek üzere bir aile şirketi olarak kuruldu.

2008 Yılında kurumsal yapılanmasını ve organizasyonunu oluşturan şirket aynı yıl bu alanda TÜRKİYE’ nin sayılı birkaç devleri arasında yer almayı hedeflemektedir."


Posta