Önay Garden Residence projesi!

Önay Garden Residence projesi! Önay Garden Residence projesi!

Firma: Önay Grup

Proje: Önay Garden Residence

Önay Garden Residence projesi kapsamında 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Yüzde 1 KDV oranı ile konut sahibi olunabilen projede 373 adet daire bulunuyor...Önay Garden Residence projesi  Önay Grup  imzası ile yükseliyor. Proje İstanbul'un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde yer alıyor.


Önay Garden Residence projesi kapsamında 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut seçenekleri bulunuyor. Projenin teslimleri hemen gerçekleşiyor.


Beylikdüzü Önay Garden Rezidans Evleri 'nde 373 adet konut bulunuyor. Önay Garden Residence Projesi 'nden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 1 KDV imkanından yararlanabiliyor


Önay Garden Residence daire fiyatları için satış ofisi ile 0212 853 13 13 numaralı telefonu arayarak görüşme yapabilirsiniz. 


Önay Garden Residence Projesi 'nde; çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yüzme havuzu, sauna, buhar odası, spor alanları, dinlenme alanları, fitness merkezi bulunuyor.Önay Garden Residence Beylikdüzü satılık:

 1+1 daire tipleri 58 metrekare ile 62 metrekare arasında, 2+1 daire tipleri 86 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösteriyor.


Önay Garden Residence projesi iletişim: 

Telefon: 0212 853 13 13

Web Adresi: www.onaygarden.comprojeye sor