Onni, Lazzoni Mobilya'dan evlere kadife etkisi!

Onni, Lazzoni Mobilya'dan evlere kadife etkisi!Lazzoni Mobilyanın Onni markası taşıyan klasik koleksiyonunda yer alan yatak odasında, romantizm ve tutku başrolde yer alıyor. Kadifenin sıcaklığını yansıtan bu tutkulu tasarım, rahatlığı ve soft renkleri ile yatak odasına pozitif enerji yayıyor


Bulunduğu ortama özel bir yaşam pırıltısı getiren yatak odasındaki yatak başı, klasik tarzın büyülü havasını yansıtıyor. Kadifenin yumuşak dokunuşları ve pastel renklerin huzur veren etkisi, iç mekân tasarımında ince bir zevke dönüşüyor.

Krem renginin saflığını ve romantizmini taşıyan bu tasarım, yatak odasında farklı bir yaklaşım sergiliyor. Tamamen elde üretilen ve kusursuz bir işçiliğe sahip yatak başındaki kapitone uygulamasında kadifenin dışında farklı kumaşlar kullanılabiliyor. Ahşapta ise mat ve parlak olmak üzere, beyaz, krem, siyah lake alternatifi bulunuyor. Seçenekler içinde, en romantik görünüm; krem rengi mat lake uygulaması ve kadifenin birlikteliğinde yakalanıyor. Bu romantik yatak, Onni koleksiyonunda yer alan farklı komodin, şifonyer ve gardırop modelleri ile kolaylıkla kombinlenebiliyor.

www.lazzoni.com.tr