08 / 08 / 2022

Oppo'dan bayrama özel kampanya! Enco Buds'larda dev indirim! İşte 17 Haziran 2022 fiyat listesi...

Oppo'dan bayrama özel kampanya! Enco Buds'larda dev indirim! İşte 17 Haziran 2022 fiyat listesi...

OPPO'nun kristal netliğinde ses performansı sunan ve Akıllı Çağrı Gürültü Azaltma özelliğine sahip Enco Buds kablosuz kulaklık modeli, bayrama özel indirime dirdi! Peki, Oppo Enco Buds fiyatları ne kadar? İşte 17 Haziran 2022 fiyat listesi...Dünyanın önde gelen lider teknoloji markası OPPO'nun gelen aramalarda çevredeki gürültüyü azaltan Akıllı Çağrı Gürültü Azaltma özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken kablosuz kulaklık modeli Enco Buds, Türk Telekom mağazalarında bayram kampanyasında indirimli fiyatıyla tüketicilerle buluşuyor.

Sesleri kristal netliğinde duyabilmenizi amaçlayan Oppo Enco Buds, çağrı esnasında kullanılabilen yapay zeka tabanlı gürültü azaltma özelliğine sahip. Bu özellik ortam sesleri ile insan sesleri arasında ayrım yapılıyor, gürültüyü etkili bir şekilde azaltırken dışarıdan gelen önemli konuşmaların duyulmasına imkan tanıyor.

 Oppo dan bayrama özel kampanya! Enco Buds larda dev indirim! İşte 17 Haziran 2022 fiyat listesi...

Gürültülü bir yolculukta bile, konuştuğunuz kişi yanınızdaymış gibi sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Toza ve suya dayanıklılık açısından IP54 sertifikasına sahip olan Oppo Enco Buds, yaşamınızın her anında yanınızda olacak! Akıllı kulaklık tam şarjla 6 saate kadar ve şarj kutusuyla kullanıldığında 24 saate kadar dinleme imkanı sunuyor. Yalnızca 15 dakika şarj ile müziğin keyfini bir saat boyunca çıkarabilirsiniz. 

30 Haziran'a kadar devam edecek kampanya kapsamında tüketiciler taksitli ödemeyi seçtiklerinde Enco Buds kablosuz kulaklık modeli 12 aylık taksitli ödemeyle aylık 54,99 TL yerine sadece 44,99 TL'ye sahip olabilecek!

Peki, Oppo Enco Buds fiyatları ne kadar? İşte 17 Haziran 2022 fiyat listesi...