Ormanada: Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde 3 dakika!

Ormanada: Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nde 3 dakika!

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın Zekeriyaköy’de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, sosyal yaşam olanaklarıyla sakinlerine doğanın içinde konfor ve güveni bir arada sunarken konumu ile ulaşımda benzersiz bir rahatlık sağlıyor.


3. Köprüye üç dakika mesafede oluşuyla da ayrıcalık kazanan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nün açılışı sonrasında, gerek ulaşımı gerekse yaşama konforu ile İstanbul’da özel konumda yer alıyor.


220 dönümlük bir yaşam alanında huzur, konfor, komşuluk, güven ve doğa temalarının harmanlanmasıyla tasarlanan Ormanada, üçüncü havaalanına 15, üçüncü köprüye ise 3 dakikalık mesafede bulunuyor. Ormanada, şehre ulaşım kolaylığı sayesinde Zekeriyaköy'ün en gözde projelerden biri olarak dikkat çekiyor.


Yaz aylarında İstanbul plajlarına ve yeşil alanlara yakınlığı, doğası, temiz havası yanında Kuzey Marmara Otoyolu’na 2 kilometre İstanbul’un üçüncü Boğaz köprüsü Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 7 km mesafede oluşuyla da ayrıcalıklı bir lokasyonda bulunan Ormanada hem yatırım değeri hem de yaşam kalitesi açısından dikkat çekiyor. Ormanada Projesi Zekeriyaköy’de doğanın içinde konforlu ve gerçek lüksün yaşandığı bir yaşam tarzı sunuyor. Bununla birlikte üçüncü köprü ve üçüncü havaalanına yakınlığı, projeyi bambaşka bir noktaya taşıyor. Üç dönümlük ekolojik tarım alanı Adabostan’a sahip olan Ormanada, üçüncü Köprü ve Anadolu yakasına komşu lokasyonu ile ulaşımda kolaylık imkanı sunarken doğanın ritmine uyum sağlıyor


Şehrin içinde, şehirden uzakta yaşam

Ormanada, 2.500 metrekarelik sosyal yaşam, yürüyüş alanları ve 25 dönümlük yeşil alanı ile şehrin nefes aldığı ormanın tam ortasında, şehir konforuna ve standartlarına sahip bir ada olarak kurgulandı.


Ormanada sakinlerinin mahallelerinde bir araya gelip sosyalleşebilecekleri Adameydan’da; Starbucks, Macrocenter, bütün ev sahiplerinin doğal üye olduğu ve dışardan da üye olunabilen MacFit spor merkezi, açık ve kapalı olmak üzere iki adet yüzme havuzu, pilates/ fitness stüdyoları, Nuspa’nın işletmesini yaptığı sauna, buhar ve masaj odaları ve Diba Güzellik merkezi yer alıyor.


25 dönümlük bir yeşil alan olan Adakoru’da ise; yürüyüş ve bisiklet yolları, çok amaçlı spor sahası ve doğal ürünler ekilen üç dönümlük Adabostan alanının yanı sıra Avustralya Açık Tenis Turnuvası resmi kortlarının zemininde kullanılan “Rebound Ace Grand Slam” kaplama malzemesinin kullanıldığı biri kapalı iki adet tenis kortu sunuluyor.


Zekeriyaköy’de doğayla iç içe, şehir konforu ve standartlarına sahip Ormanada’da 0.89 faizli özel konut kredisi fırsatı da sunuluyor.Web: http://www.ormanada.com/Haber Karar Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatuım'ın Zekeriyaköy'de 220 dönüm üzerine kurulan projesi Ormanada, 3.havalimanına 15, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne üç dakikalık mesafede yer alıyor. Üç dönümlük ekolojik tarım alanı Adabostan'a sahip olan Ormanada, 3.Köprü ve Anadolu yakasına komşu lokasyonu ile ulaşımda kolaylık imkanı sunarken doğanın ritmine uyum sağlıyor. Proje, 2.500 metrekarelik sosyal yaşam, yürüyüş alanları ve 25 dönümlük yeşil alanı ile şehrin nefes aldığı ormanın tam ortasında, bir ada olarak kurgulandı. Ormanada projesinde yüzde 0.89 faizli özel konut kredisi fırsatı da sunuluyor. Karar