25 / 09 / 2022

Ortadoğu Grup Resim İstanbul Orman'da 2 bin 500 TL taksitle!

Ortadoğu Grup Resim İstanbul Orman'da 2 bin 500 TL taksitle!

Firma: Ortadoğu Grup

Proje: Resim İstanbul Orman

Resim İstanbul Orman, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunuyor. Proje, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.Resim İstanbul Orman hakkında detaylı bilgi için tıklayın


444 53 18


İnşaat sektörünün önde gelen ve köklü sirketlerinden biri olan Ortadoğu Grup,  Resim İstanbul Orman  Projesi’nde daire sahibi olmak isteyenlere sonbahara özel kaçırılmayacak bir fırsat sağlıyor.


Ortadoğu Grup, İstanbul’un oksijen oranı en yüksek yerlerinden biri olan Aydos Ormanı’nın yanı başında inşa ettiği  Resim İstanbul Orman  Projesi’nde, 2 bin 500 liradan başlayan düşük taksitler ile ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Ayrıca farklı ödeme seçeneklerinin de yer aldığı kampanyada 48 ay firma finansmanı imkanı da bulunuyor. Hem doğanın içinde sağlıklı yaşamak hem de merkezi noktalara kolay ulaşmak isteyenlerin tercihi olan  Resim İstanbul Orman Projesi, 81 bin 433 metrekare arazi üzerinde üç etapta toplam 28 bloktan oluşuyor. 


Doğayla iç içe, sağlıklı bir yaşam

Doğanın tam kalbinde yaşamak ama İstanbul’un dinamik yapısından da kopmamak isteyenlerin tercihi olan Resim İstanbul Orman, açık ve kapalı alanlarıyla sakinlerine dopdolu bir yaşam sunuyor. Yüzde 81,3’ü açık alanlara ayrılan proje, muhteşem peyzajının yanı sıra sosyal alanlarıyla da fark yaratıyor. Resim İstanbul Orman’da dinlenme locaları, pergolalar, tenis kortu, açık-kapalı yüzme havuzu, bisiklet ve yürüyüş yolları ile çocuk oyun parkları, tematik bahçeler ve açık hava sineması bulunuyor. Projede, yer alan kapalı 

sosyal tesiste de kapalı havuzun yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, fitness center, kapalı basketbol sahası, squash salonu, davet salonu, kapalı çocuk oyun alanı, cep sineması ve faaliyet odaları yer alıyor. 


Ortadoğu Grup Resim İstanbul Orman da 2 bin 500 TL taksitle!


Ulaşım kolaylığı avantajı

Resim İstanbul Orman, Samandıra - Kartal bağlantı yolu üzerinde bulunuyor. Proje, Ataşehir Finans Merkezi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Kartal sahiline sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.


projeye sor

Geri Dön