Çukurova Balkon

Oto Kasaba Kurtköy projesi bu yıl başlıyor!

Oto Kasaba Kurtköy projesi bu yıl başlıyor! Oto Kasaba Kurtköy projesi bu yıl başlıyor!

Firma: DKY İnşaat

Proje: Oto Kasaba

DKY İnşaat Kurtköy'de inşa edeceği Oto Kasaba projesine bu yıl içerisine başlıyor. Çalışmaların devam ettiği Oto Kasaba projesi 430 bin metrekare alanda 730 oto galeriden oluşacak...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!DKY İnşaat İstanbul Kurtköy'de "Oto Kasaba" projesine hazırlanıyor.  Oto Kasaba  projesi 430 bin metrekare alanda inşa edilecek. Oto Kasaba Kurtköy projesinde 730 adet oto galeri olacak.


Bu yıl içerisinde başlayacak olan Oto Kasaba projesi için son çalışmalar yapılıyor. Kurtköy'de yer alan Oto Kasaba projesi İstanbul Park Formula1 ile Okan Üniversitesi arasında kalan alanda yükselecek.


Has Şirketler Grubu'nun Kurtköy'de yer alan Oto World Asya projesi Anadolu yakasının ilk ve tek Oto AVM'si olma özelliğini taşıyordu. İkinci oto galeri projesini yapacak olan DKY İnşaat'ın Oto Kasabası farklı yapıda tasarlandı.


Oto Kasaba Kurtköy projesi yüksek katlı AVM tarzının aksine, sokak konseptinde tek katlı binalardan oluşuyor. Oto Kasaba Kurtköy projesinin altında bodrum katlar da olacak.Tel: 0216 517 9 517

Web: www.dkyinsaat.com

Gülcihan YELKENCİ/Emlakkulisi.com


projeye sor