Oto Port 'ta minimum 300 bin dolara galeri: Peşine indirim!

Oto Port 'ta minimum 300 bin dolara galeri: Peşine indirim! Oto Port 'ta minimum 300 bin dolara galeri: Peşine indirim!

Firma: Kullar İnşaat ve Gülyapı

Proje: Beylikdüzü Otoport

Lokasyon olarak Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Otoport projesinde minimum ünite fiyatı 300 bin dolardan başlıyor. Haziran ayında teslim edilecek projede 24 aya kadar firma bünyesinde taksit yapılıyor...

Otoport projesi Beylikdüzü’nde 120 bin metrekarelik inşaat alanı üzerinde hayata geçirildi. Satış sürecinin devam ettiği  Beylikdüzü Otoport  projesi  Kullar İnşaat ve Gülyapı  ortaklığı ile inşa edildi. Beylikdüzü Otoport’taki otomobil galerilerinin alan büyüklüğü 100 metrekare ile 600 metrekare arasında değişim gösteriyor.
Fiyat aralığının 300 bin dolardan başlayıp 2 milyon 300 bin dolara kadar yükseldiği projenin ödeme planı ise şöyle: 


Beylikdüzü Otoport’ta galeri bedelinin tamamı peşin olarak ödendiği takdirde tutara yüzde 10 oranında indirim yapılıyor. Aynı zamanda firma bünyesinde 24 aya kadar vade imkanının sunulduğu projede bu olanaktan yararlanmak için ünite bedelinin yüzde 30'u peşinat olarak ödeniyor.
Servis, sigorta ve alım-satım işlemlerinin hepsinin aynı yerde gerçekleştirilebildiği Otoport projesinde servis ve bakım alanları, oto kuaförü, otopark, sigorta acenteleri, banka şubesi, tuning atölyeleri gibi hizmet birimleri yer alıyor. 


E-5 Karayolu’na yakın konumda yükselen Otoport, TEM'e bağlantı yoluna 1 kilometre uzaklıkta inşa edildi. Projenin teslimat süreci Haziran ayından itibaren başlayacak. 0212 875 06 07

0532 684 68 73

http://www.otoport.com.tr/

Gülay ODABAŞI


projeye sor