Özak GYO ile İnter Yapı İnşaat anlaştı!

Özak GYO ile İnter Yapı İnşaat anlaştı!Özak GYO yeni geliştirilecek projeler kapsamında danışmanlık hizmeti alınması amacıyla İnter Yapı İnşaat ile proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı.


Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile İnter Yapı İnşaat arasında, Özak GYO portföyünde bulunan gayrimenkullerin yapı ruhsatına tabi olmayan inşaat faaliyetleri kapsamında proje yönetimi hizmeti ve yeni geliştirilecek projeler kapsamında danışmanlık hizmeti alınması amacıyla; proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sözleşmesi imzalandı. Sözleşme bedeli maliyet+kar (yüzde 10+KDV) olarak belirlendi.


Açıklama

Şirketimiz ile İnter Yapı İnşaat Turizm San.ve Tic.A.Ş. arasında, portföyümüzde bulunan gayrimenkullerin yapı ruhsatına tabi olmayan inşaat faaliyetleri kapsamında proje yönetimi hizmeti ve yeni geliştirilecek projeler kapsamında danışmanlık hizmeti alınması amacıyla 21/06/2017 tarihinde proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşme bedeli maliyet+kar(%10+KDV) olarak belirlenmiştir.

Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.