Özyurt Madencilik İnşaat, Esenyurt'un yollarını asfaltlayacak!

Özyurt Madencilik İnşaat, Esenyurt'un yollarını asfaltlayacak!

Esenyurt Belediyesi'nin 124 bin ton asfalt ve asfalt yama yapımı ihalesini 22 milyon 324 bin 800 lira bedelle, Özyurt Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret  A.şž. kazandı


Karayolları Genel Müdürlüğü, çanakkale ve Malatya İl Özel İdaresi ile Esenyurt Belediyesi tarafından, daha önce duyurusu
yapılarak açılan bazı ihaleler sonuçlandı.

Esenyurt Belediyesinin 124 bin ton asfalt ve asfalt yama yapımı ihalesini 22 milyon 324 bin 800 lira bedelle, 'Özyurt Madencilik İnşaat Sanayi ve Ticaret  A.şž.' kazandı. İşin bitiş tarihi 30 Aralık 2011 olarak belirlendi. Açık ihale usulü ile 11 Ekim 2010 tarihinde yapılan ihale için 2 firma  teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin 1 adedini geçerli saymıştı.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Karayolları Genel Müdürlüğünün Elazığ 'da Erzurum-Bingöl-Diyarbakır Bölünmüş Yolu Bingöl-Genç-Kocaköy-(Diyarbakır-Silvan) ayrımı arası Bingöl-Genç-9. bölge hududunun çeşitli kesimlerinde yol inşaatı için açılan ihale 46 milyon 861  bin 7098 lira bedelle sonuçlandı. İhaleyi söz konusu bedelle, 'Utay İnşaat A.şž.' kazandı. Toplam 9  firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerden 4 adedinin geçerli sayıldığı ihalede  işin bitiş tarihi 4 Kasım 2013 olarak belirlendi.

İhale, 12 Mayıs 2010 tarihinde pazarlık usulü ile yapılmıştı.

çANAKKALE İL ÖZEL İDARESİ

çanakkale İl Özel İdaresinin Gelibolu 'ya anaokulu yapım işi ihalesi de sonuçlandı. İnşaat, elektrik ve makine işlerini kapsayacak olan 1 adet betonarme  bina ihalesini 300 bin lira bedelle, 'Mehmet çakırtaş' kazandı. Açık ihale usulü ile 18 Aralık 2008 tarihinde yapılan ihale için 7 firma  teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin 6 adedini geçerli saymıştı.

MALATYA İL ÖZEL İDARESİ

Öte yandan Malatya İl Özel İdaresinin, Merkez Hacıyusuflar Köyü kapalı sistem sulama tesisi ihalesi de sonuçlandı. Açık ihale usulü ile 27 Temmuz 2010  tarihinde yapılan ihaleyi, 104 bin lira bedelle 'Berem İnşaat Ormancılık'  kazandı. Söz konusu ihale için toplam 16 firma teklif vermiş, komisyon bu  tekliflerin 10 adedini geçerli saymıştı.

AA