Özyurtlar Holding ile MODD/group iş birliği başladı!

Özyurtlar Holding ile MODD/group iş birliği başladı!Türkiye’nin önde gelen 250’den fazla kurumsal markasına hizmet veren MODD/group, bir büyük iş birliğine daha imza atarak, Özyurtlar Holding ile anlaştı. Bu anlaşma ile MODD/group, Özyurtlar Holding’in global dijital pazarlama süreçlerini yönetecek..


 

Bünyesinde barındırdığı MODD/works, MODD/startup, MODD/paper şirketleri ile reklam ajansı, ürün tasarımı ve girişimciliğe dair proje geliştirme gibi multidisipliner yapısıyla öne çıkan MODD/group, Özyurtlar Holding ile iş birliği yaptı.

 

İki şirket arasındaki iş birliği kapsamında MODD/group; Özyurtlar Holding ve Bahas Holding ortak projesi Meydan Ardıçlı, Özyurtlar Holding’in Nlogo ve Ödül İstanbul projelerinin başta Orta Doğu coğrafyası olmak üzere, global dijital pazarlama süreçlerini yönetecek.

 

Özyurtlar Holding ile başlattıkları yeni iş birliğinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten MODD/group Genel Müdürü Emre Ulutürk, “2017 yılındaki büyümemizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Özyurtlar Holding, profesyonel kadrosu ve istikrarlı yükselişiyle sektörün öncü firmalarından biridir. Şirketin Türkiye’deki başarısını global arenaya taşımak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.