Palmiye Park Gaziemir'de 146 bin TL'ye! Hemen teslim!

Palmiye Park Gaziemir'de 146 bin TL'ye! Hemen teslim! Palmiye Park Gaziemir'de 146 bin TL'ye! Hemen teslim!

Ege Yapı ve CDS Yapı ortaklığıyla inşa edilen, 2010 Temmuz ayında inşaatı tamamlanan Palmiye Park Gaziemir'de dairelerin fiyatları 146 bin TL   ile 255 bin TL arasında değişiyorMetronun hizmete girmesiyle hareketlenen Gaziemir"de güvenlikli site hayatının önünü açan Palmiye Park, merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Site, metro durağına sadece 100 metre, Optimum Alışveriş Merkezi"ne ise 800 metre uzaklıkta. Deprem güvenliğini öncelikli tutan ve bir sayfiye evi havası veren 3"er katlı 9 bloktan oluşan Palmiye Park Gaziemir"de 114 adet dairenin yanı sıra 4 dükkan yer alıyor.

çoğunluğu (104 adet) 3+1 dairelerden oluşan sitenin önünde asırlık çamların bulunduğu 4.500 metrekarelik bir park bulunuyor. Palmiye Park Gaziemir, üç katlı mimarisi ve güvenlikli site konseptiyle şehrin içinde sayfiye havası soluma imkanı sağlıyor.

Ege Yapı ve CDS Yapı ortaklığıyla inşa edilen, 2010 Temmuz ayında inşaatı tamamlanan projedeki hemen teslim daireler için ödeme koşullarındaki fırsatlar 20 Ocak"a kadar uzatıldı. 120 ay yüzde 0.59 konut kredisi seçeneğinin sunulduğu projede, mobilyalı tercih edenler için dayalı döşeli daireler de bulunuyor. 3 bin 900 metrekare peyzaj ve yürüyüş yoluna sahip Palmiye Park Gaziemir, yeni yılla birlikte hayatında yeni ve huzurlu bir başlangıç yapmak isteyenleri, mutluluğu evinde arayanları bekliyor.

Projeyle ilgili bilgi veren CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, Gaziemir"in hızlı gelişimine dikkat çekiyor: œİzmir genelinde yüzde 1.91 oranında büyüme gözlemlenirken, Gaziemir yüzde 8.12"lik büyüme hızıyla öne çıkıyor. Metro seferlerinin başlamasıyla çevreyolu bağlantısı ile şehir trafiğine girmeden çeşme, Gümüldür, Kuşadası, Torbalı, Bornova, Kemalpaşa, Karşıyaka ve çiğli gibi önemli merkezlere ulaşım imkanı olan tek ilçe Gaziemir. Palmiye Park Gaziemir, merkezi konumunun yanı sıra mimarisi, teknik özellikleri, yaşayanlar arasındaki düzgün komşuluk ilişkileri ve yeşil alanlarıylacazibesini artırıyor.

Palmiye Park Gaziemir"de dairelerin fiyatları 146 bin TL -   255 bin TL arasında değişiyor.

www.palmiyepark.com

232.446.7399
533.633.8591

 

 


Ebru Duman/Emlakkulisi.com