Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!

Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi kuruldu!Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Maaz Dabul tarafından kuruldu. 


Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi bugün Başakşehir'de 100 bin TL sermaye bedeli ile Maaz Dabul tarafından kuruldu. 

Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi konusu:
Şirketin amacı ve bu amacı gerçekleştirebilmek için yapacağı başlıca faaliyetler şunlardır; 1)GAYRİMENKUL a)Her türlü gayrimenkul almak, satmak ve komisyonculuğunu yapmak. b)Yabancıların mal edinme yasalarından faydalanarak edinecekleri gayrimenkuller üzerinde gerekli araştırmalar yapmak ve bunları satın almaları sonucunda gerekli ve kamu kurum ve kuruluşlarındaki işlemleri takip etmek. c)Her türlü arazi,arsa,daire,ev,dükkan,işyeri ve diğer emlak alımı, satımı ve kiralanmasına aracılık etmek. d)Emlak konusu ile ilgili hizmetlerde bulunmak ve sözleşmeler düzenlemek. e)Her nevi gayrimenkul malların şirket veya başkası namına alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. f)Komisyon mukabilinde yurt içinde ve yurt dışında her nevi gayrimenkul alımı, satımı, pazarlamasını yapmak. 2)İTHALAT-İHRACAT Şirket yürürlükteki kanunlara riayet etmek kaydıyla her türlü malın ithalatını ihracatını dahili toptan ve perakende ticaretini yapabilir. 3)ARAÇ KİRALAMA Türkiye genelinde her türlü araçla(binek,jeep vb.) oto kiralama hizmetleri verebilir. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir,kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir.

Papatya Global Gayrimenkul Ticaret İthalat İhracat Limited Şirketi adres: Kayabaşı Mh.Adnan Menderes Blv P.Mavera Sit.T5 Apt.No:10 Bs Başakşehir