26 / 09 / 2023

Papatya Vadi Konakları ödemeleri!

Papatya Vadi Konakları ödemeleri!

Firma: Düzlem Yapı

Proje: Papatya Vadi Konakları

Dairelerin 2+1' den 4+1 dublekse kadar değişiklik gösterdiği proje Düzlem Yapı imzası ile hayata geçiriliyor. Papatya Vadi Konakları ödemeleri kapsamında 24 aya kadar vade sağlanıyor.Toplam 130 daireden meydana gelen proje İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Proje  7 blok halinde yükseliyor. 


Düzlem Yapı  imzası ile hayata geçirilen projede dairelerin teslimleri 2016 yılı Aralık ayında gerçekleşmesi öngörülüyor. Projede daire fiyatları 363 bin TL'den başlıyor. 


Papatya Vadi Konakları projesinde daire seçenekleri 2 oda 1 salon, 2 oda 1 salon dubleks, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dubleks şeklinde tasarlandı. 


Sosyal kullanım alanları arasında projede çocuk parkı, otopark, fitness center, sauna, yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu, yeşil alan, güvenlik bulunuyor. 


Lokasyon bilgisine göre proje metrobüs durağına 3 kilometre, alışveriş merkezlerine, Beylikdüzü devlet hastanesine ve üniversitelere 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. 


Papatya Vadi Konakları ödemeleri kapsamında projede yüzde 30 peşin ödemelerde, kalan kısım için 3 ara ödeme ve 24 ay vade fırsatı sunuluyor. 


0212 856 25 77

Web: http://www.duzlemyapi.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor


Geri Dön