Parima Residence Merter'de peşinde yüzde 10 indirimle faizsiz ödeme seçenekleri devam ediyor!

Parima Residence Merter'de peşinde yüzde 10 indirimle faizsiz ödeme seçenekleri devam ediyor!

Firma: Fer Yapı

Proje: Parima Residence


Ev ofis kullanımına uygun olarak tasarlanan 223 bağımsız üniteden meydana gelen Parima Residence Merter projesi kapsamında avantajlı ödeme koşulları ve de cazip indirimler devam ediyor...Fer Yapı tarafından yükselen  Parima Residence  projesi, Merter'de yükseliyor. Projede 223 bağımsız üniteden meydana geliyor. 


Ticaretin en işlek merkezi olan Merter’de E5 üzerinde yer alan Parima Residence Merter projesi 16 kat ile toplamda 15 bin 500 metrekarelik alana sahip. 


Parima Residence Merter projesinde yer alan ofislerin alanları 45 metrekareden başlıyor ve 970 metrekareye kadar yükseliyor. 


Parima Residence Merter


Ev ofis kullanımına uygun olarak tasarlanan 223 bağımsız ünite, isterseniz birleştirerek de kullanabileceğiniz bir çalışma ortamına dönüşüyor. 

 

10 ay sonra teslimlerin yapılacağı Parima Residence Merter'de 2 bin 500 metrekarelik  alana sahip şehir bahçesi, lounge ve toplantı odası yer alıyor. 


Projenin sosyal alanları içinde ise kafeler ve fitness alanı bulunuyor. Parima Residence Merter ödeme koşulları kapsamında 36 ay faizsiz vadelendirme ile peşinde yüzde 10 indirim uygulanıyor. 


Parima Residence Merter iletişim

Telefon: (0212) 482 20 20

Web: www.parimamerter.com

Kübra GENÇ/Emlakkulisi.com


projeye sor