Makyol Santral'de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı!

Makyol Santral'de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı! Makyol Santral'de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı!

Firma: Makyol İnşaat

Proje: Makyol Santral Residences

Bahçeşehir’in merkezinde Makyol güvencesi ile hayata geçirilen Makyol Santral'de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı sunuluyor. Projede  23 bin liradan başlayan peşinatlarla ödemeler yapılabiliyor.Makyol İnşaat tarafından Bahçeşehir’in merkezinde inşa edilen Makyol Santral projesi 5 blok halinde yükselen proje 407 daire, 9 villa ve ticari alanlardan meydana geliyor. 

16 bin 906 metrekare arazi alanı üzerinde yükselen Makyol Santral'de  tamamı teras veya balkonlu olarak tasarlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede teslimlerin 2019 yılının 2. çeyreğinde yapılması planlanıyor. 

Bahçeşehir Makyol Santral projesinde metrekare birim fiyatları 4 bin 250 liradan başlangıç gösteriyor. Makyol Santral'de peşinde yüzde 25 indirim fırsatı sunulıyor. Projede 23 bin TL'den başlayan peşinat ödemeleri yapılabiliyor.

E-5 bağlantı aksına, TEM otoyolu ve gişelerine 500 metre uzaklıkta yer alan Makyol Santral projesi yeni tamamlanacak olan Mahmutbey- Bahçeşehir - Esenyurt Metro hattına da yürüme mesafesinde yükseliyor.

Yaklaşık 7 bin 500 metrekare açık peyzaj alanı, açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, barbekü ve fitness-spa alanlarına sahip proje Roy Higgs Mimarlık tarafından dizayn edildi.

Tel: 444 30 60
Web: http://www.makyolsantral.com/


projeye sor