Saklı Vadi Konakları'nda peşinde yüzde 15 indirim fırsatı!

Saklı Vadi Konakları'nda peşinde yüzde 15 indirim fırsatı! Saklı Vadi Konakları'nda peşinde yüzde 15 indirim fırsatı!

Firma: Burçlar Yapı

Proje: Çekmeköy Saklı Vadi Konakları

Burçlar Yapı imzası ile Çekmeköy'de yükselen Saklı Vadi Konakları'nda peşinde yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor..Burçlar Yapı imzası ile Çekmeköy'de yükselen Saklı Vadi Konakları, 2 blok halinde yükseliyor. Proje, 86 daire ve 8 mağazadan meydana geliyor.

Toplam 3 bin 243 metrekare alanda kurulu Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda 1+1, 2+1, 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. İçerisinde alışveriş mağazaları de yer alan proje, konut alıcısına bol alternatif sunuyor. Projede, farklı büyüklükte, yüksek kaliteli iç dekorasyonu ile toplam da 7 farklı daire tipi yer alıyor.

Hem hayatın merkezinde hem de doğanın içinde konumlandırılan Çekmeköy Saklı Vadi Konakları, İstinye Üniversitesi yanı başında konumlandırılıyor.

Farklı ödeme seçenekleri

Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda fiyatlar 270 bin TL’den başlıyor. İster aylık 2 bin 700 TL  ödeme seçenekleri, ister nakit ödeme yüzde 15 indirimiyle avantajlı ödeme seçenekleri ile alıcılarına bol seçenek sunuyor.

Çocuk oyun parkları, süs havuzları, dinlenme locaları, fitness-hamam-sauna  ve kapalı havuzu gibi sosyal donatılara sahip Çekmeköy Saklı Vadi Konakları'nda 7 gün 24 saat özel güvenlik ve kapalı otopark hizmeti de sağlanıyor.

 
Çekmeköy Saklı Vadi Konakları iletişim: 
Web: http://cekmekoysaklivadi.com/
Tel: 0216 325 00 95 

 


projeye sor