26 / 11 / 2022

Parima tarifi en kolay ödemesi de kolay ofis binası!

Parima tarifi en kolay ödemesi de kolay ofis binası!

Firma: Fer Yapı

Proje: Parima

Teslim tarihi Temmuz 2015 olarak belirlenen Merter Parima Fer Yapı imzası taşıyor. Merter'de, E5 karayolunun hemen yanında hayata geçirilen Parima projesi satış süreci devam ediyor.'Tarifi en kolay ödemesi de kolay ofis binası' sloganıyla yükselen  Parima  metrekare satış fiyatları 2 bin 800 dolardan başlıyor.  Peşin ödemede yüzde 10 indirim ya da yüzde 1 peşin, 36 ay vade farksız ve ara ödemesi bulunmayan imkanlar sunuluyor.


Merter Parima ofis kullanıcıları bahçedeki toplantı salonu ve lounge alanını da randevu ve toplantıları için kullanabilecek.  Cam tavan ve geniş pencerelerle güneşi içeri alan 2 bin 500 metrekarelik şehir bahçesinde çimen, bitki ve ağaçları bulunuyor.


15 bin metrekare alan üzerinde yayılan Parima 223 bağımsız birimden oluşuyor. Projenin zemin katınca 2 ticari birim yer alıyor. 16 kattan oluşan proje ofis alanları 45 metrekare ile 970 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.


Merter Parima sosyal donatıları arasında fitness salonu, toplantı odası, Backoffice concierge hizmetleri bulunuyor.Parima tarifi en kolay ödemesi de kolay ofis binası!

Fer Yapı  Parima Merter  adres: Maltepe Mah. Eski Çırpıcı Yolu, No:8 Cevizlibağ, 34010  İstanbul


Parima Rezidans iletişim:


Telefon: (0212) 482 20 20

Web: wwww.parimamerter.com

Beyza Parlak/Emlakkulisi.com 


projeye sor

Geri Dön