Park Mozaik’te yeni yıl partisi düzenlendi!

Park Mozaik’te yeni yıl partisi düzenlendi!

TEPE İnşaat ve MESA Mesken'in Ankara Yaşamkent’teki ortak projesi Park MOZAİK’ten konut alanlar renkli bir partiyle yeni yıla merhaba dedi.TEPE İnşaat ve MESA Mesken,  Ankara  Yaşamkent’te hayata geçirdiği ortak projeleri Park MOZAİK’i tercih eden aileleri yeni yıl partisinde buluşturdu. Park MOZAİK satış ofisinde düzenlenen partiye katılanlar hem gelecekteki komşularıyla tanışma fırsatı buldular hem de projenin son durumu hakkında bilgi aldılar. 


TEPE İnşaat ve MESA Holding’in üst düzey yöneticileri ve proje çalışanları da partiye katılarak yeni yıl partisine renk kattı. 


MESA Mesken Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, projenin gelecekteki sakinlerine Türkiye’de inşaat sektörünün iki dev firmasının projesi Park MOZAİK’e gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Boysanoğlu, “MESA, Ankaralılarla çağdaş site yaşamını tanıştırdı. Biz de Park MOZAİK ile yeni bir açılım yaptık. Projemiz Ankara’ya güvenlik, sosyal tesisler ve peyzajı ile fark kattı. 2015 yılını, Park MOZAİK’ten bir konut alarak hem güzel bir yuva hem de akıllı bir yatırıma imza atmanın keyfi ile tamamlayan siz değerli ailelere 2016’da da sağlık ve mutluluk diliyorum” dedi. 


Temeli Eylül 2014’te atılan Park MOZAİK’te ilk evler sahiplerine 2016’da teslim edilecek.


Yaşamın tüm renkleri Park MOZAİK'te

Park MOZAİK bir mahalle dokusu oluşturacak şekilde tasarlandı. Bir meydan etrafında dağılan sokaklar ve evler, komşuların yürüme mesafesinde meydanlarda buluşmasına, nitelikli, huzurlu ve sakin bir atmosfer içinde yaşamalarına imkan veriyor. 


Park MOZAİK’te 3’ü kule ve 10’u yatay olmak üzere, toplam 13 blokta, 885 konut bulunuyor. Park MOZAİK, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerle farklı ihtiyaçlara göre seçenekler sunuyor. Kule blokları tercih edenler panoramik manzaranın tadını çıkarırken, çift cepheli tasarlanan yatay bloklarda yaşayanları ise, önde yeşilin huzuru; arka cephede suyun coşkusu selamlıyor. 180 adet araçlık açık otoparkın yanı sıra, yeşil alanların altına inşa edilen 1.270 araçlık kapalı otopark, sitede yaşayanların kolaylıkla ulaşılabileceği bir konumda bulunuyor.


Eşsiz peyzajı ile bölgesindeki diğer projelerden ayrılan Park MOZAİK, geniş yeşil alanlar, büyük ve küçük süs havuzları, çocukların dilediğince oynayabileceği macera adası ve anfi tiyatro gibi imkanlar sunuyor. Park MOZAİK’te içinde fitness salonu, yaz aylarında açık havada güneşlenme keyfi sunan kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve sauna yer alan 2.000 metrekarelik bir sosyal tesisi bulunuyor. 

Elverişli konumuyla şehre yakın fakat karmaşasına uzak olma ayrıcalığı sunan Park MOZAİK, hem ailelere, kaliteli vakit geçirebilecekleri, keyif, huzur, güvenlik, estetik ve kalitenin mozaik uyumuyla bir arada geldiği bir yaşam alanı hem de proje ortaklarının güçlü yapısı ve bulunduğu bölgenin hızla artan değeriyle sağlam bir yatırım şansı veriyor.


Park MOZAİK’e ilişkin detaylı bilgiye; www.parkmozaik.com.tr adresinden ya da Satış Ofisi’nin: 0312 217 56 56 numaralı telefonunu arayarak ulaşabilirsiniz.