06 / 12 / 2023

Partita yatak tasarımı EDIDA'da büyük ödüle layık görüldü!

Partita yatak tasarımı EDIDA'da büyük ödüle layık görüldü!

Faruk Malhan imzalı Partita yatak tasarımı, 27 ülkede yayınlanan Elle Decoration dergilerinin editörleri tarafından yapılan oylama ile belirlenen EDIDA’da (Elle Decor International Design Awards) büyük ödüle layık görüldü.
Koleksiyon, “Yatak Odası Mobilyası” alanında EDIDA (Elle Decor International Design Awards) tarafından Faruk Malhan imzalı Partita modeliyle büyük ödüle layık görüldü. Yatak odalarına hafiflik katan yaratıcı ve modern tasarımıyla beğeni toplayan Koleksiyon Partita ‘Yılın En İyi Yatak Mobilyası’ seçilirken pratik kullanım fonksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Ceviz ağacının yıllara meydan okuyan dayanıklılığına sahip Partita, çapraz ayak yapısı ve yatak başlığına entegre komodin gibi özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 


Partita yatak tasarımı EDIDA da büyük ödüle layık görüldü!


Koleksiyon Hakkında;

Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 41 yıldır tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunmaktadır. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak Londra’dan Kahire’ye dünyanın 15 ülkesinde faaliyet göstermektedir. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer vermektedir. Ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusu ile de dikkat çeken Koleksiyon hakkında detaylı bilgiye  www.koleksiyon.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

Geri Dön