Çukurova Balkon

Pashadora Bayrampaşa satış ofisi!

Pashadora Bayrampaşa satış ofisi! Pashadora Bayrampaşa satış ofisi!

Firma: Mutlu İnşaat

Proje: Pashador Bayrampaşa

Pashadora Bayrampaşa satış ofisi iletişim ve adres bilgileri haberimizin içerisinde yer alıyor. Pashadora Bayrampaşa projesinde daire teslimlerinin 2015 yılı Haziran ayı içerisinde yapılması planlanıyor...


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!Pashadora Evleri projesi İstanbul Bayrampaşa'da  Mutlu İnşaat  tarafından hayata geçiriliyor. Pashadora Evleri Bayrampaşa projesi kentsel dönüşüm kapsamında yükseliyor. Pashadora Evleri projesinde 200 daire yer alıyor.


Bayrampaşa Pashadora Evleri projesinde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut seçenekleri sunuluyor. Pashadora Evleri Bayrampaşa projesinde 2+1'ler açık ve kapalı mutfak olarak iki tipte tasarlandı.


Pashadora Bayrampaşa satış ofisi ile 0212 497 02 22 numaralı telefonu arayarak iletişime geçebilirsiniz. Pashadora Evleri Bayrampaşa projesinde ödemeler banka kredisi kullanılarak taksitli olarak yapılıyor.


Bayrampaşa Pashadora Evleri projesinde konutların büyüklükleri 70,93 metrekare ile 272,42 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Pashadora Evleri projesi Haziran 2015 yılında teslim ediliyor.Pashadora Bayrampaşa satış ofisi nerede?

Muratpaşa Mahallesi, Eski Edirne Asfaltı No:1 Bayrampaşa/İstanbulPashadora Bayrampaşa satış ofisi

Telefon: 0212 497 02 22

Web adresi: www.mutluinsaat.com.tr


projeye sor