Pelican Hill Residence'da sıfır faiz!

Pelican Hill Residence'da sıfır faiz!

Pelican Hill Residence'da fiyatlar 220 bin YTL ile 700 bin YTL arasında değişiyor..


Büyükçekmece'de gerçekleştirilen Pelican Hill Malikaneleri'yle dikkatleri üzerine çeken KKG (Keleşoğlu, Kameroğlu ve Gül İnşaat) Group'un aynı bölgede Pelican Hill markasının devamı niteliğinde gerçekleştirdiği Pelican Hill Residence'da yeni bir kampanya başladı.
Mart'ta satışa sunulan projede fiyatlar dolardan YTL'ye çevrildi. Aynı zamanda yüzde 20 peşin ödemek koşuluyla şirket kendi bünyesinde 30 ay yüzde sıfır faizle vade uyguluyor.
Toplam arazi alanının 75 bin metrekare olduğu projede blokların toplam inşaat alanı ise yaklaşık 112 bin 500 metrekare. Verona, Siena, Messina, Coruna, Lerida, Almonte, Sevilla. Vittoria, Valencia, Granada isimli 10 bloktan meydana gelen Pelican Hill Residence, toplam 686 daireden oluşuyor. Daire büyüklüklerinin 100 ile 260 metrekare arasında değiştiği projede daire tipleri isteğe göre 1+1'den 7+1'e kadar uzanabiliyor. Proje özellikle bu farklı daire tipleriyle dikkat çekiyor.
Projede büyüklükleri 100 metrekare ile 260 metrekare arasında değişen dairelerin fiyatları ise 220 bin YTL ile 700 bin YTL arasında yer alıyor. Relican Hill Residence'da 25 bin metrekare büyüklüğünde bir de rekreasyon alanı bulunuyor. Bu alan içinde yürüyüş parkurları, göletler, basketbol sahaları ve tenis kortlarının yanı sıra hobi bahçeleri, mini golf, anfi tiyatro ve seyir teraslarına yer veriliyor.
Pelican Hill Residence'ta bulunan sosyal tesis alanı ise 1.000 m2 büyüklüğünde. Sosyal tesislerde açık ve kapalı yüzme havuzları, spor merkezi ve kafeler dışında ayrıca site sakinlerine hizmet etmesi amacıyla tasarlanmış bin 500 metrekarelik mini bir ticaret merkezi de bulunuyor. Ticaret merkezinin içinde marketlere, pet-shoplara, restoranlara, eczaneye, kuru temizlemeye, pastaneye, kuaföre ve çeşitli alışveriş mağazalarına yer verilecek.
Pelican Hill Residence'ta siteye giriş çıkışlar kontrollü olarak tek noktadan gerçekleştirilecek. Projede açık ve kapalı otopark da bulunacak.

www.pelicanhillevleri.com

0 212 886 54 95