Pendik Franco Vadi Evleri'nde 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Yaşam başladı!

Pendik Franco Vadi Evleri'nde 135 bin TL'den başlayan fiyatlarla! Yaşam başladı!Pendik Kurtköy'de inşaatının tamamı biten Franco Vadi Evleri'nde yaşam başladı


İkinci etap satış kampanyası ile satışa sunulan son 26 daire için "Ev Almadan Önce  Komşunuzla Tanışın" sloganı ile satış kampanyası düzenleyen ajans yetkilileri, bu kampanya bizi çok etkiledi çünkü diğer inşaat sitelerinden daire almaya kalktığınızda kiminle komşu olduğunuzu bilemiyorsunuz ama bu kampanyadan ev alacak olanlar komşuları ile tanışma şansı olacaklardır. Atalarımızın dediği gibi ev alma komşu al atasözü bu kampanyada yerini buluyor, dediler. Yüzme havuzundan fitness salonuna, oyun parkından kapalı otoparkına, 24 saat güvenliğe kadar çağdaş yaşam için her türlü konforun düşünülerek inşa edildiği Franco Vadi Evlerinde 1+1 2+1 3+1 + bahçe dubleksi ve çatı dubleksi daire seçeneklerinden birini alma şansınız var.

Banka kredisi ile sıfır faiz 30 aya kadar taksit imkanları yanında birçok değişik ödeme seçenekleri de mevcut. 135 bin liradan başlayan fiyatlarla süren kampanyada dairelerin metrekaresi 1100 TL den başlıyor.  

0532 372 75 17 

(0216) 307 08 10  www.francovadievleri.com