Pera Evleri'nde 2 bin 127 TL taksitle! Hemen teslim!

Pera Evleri'nde 2 bin 127 TL taksitle! Hemen teslim!

Pera Evleri'nde peşinatlar 66 bin 250 TL'den, taksitler ise 2 bin 127 TL'den başlıyorPera Evleri'nde alanları 120 metrekarelik 2+1'ler, alanları 142 metrekarelik 3+1'ler ve alanları 170 metrekarelik 4+1'ler yer alıyor. Fiyatların 265 bin TL ile 385 bin TL arasında değiştiği Pera Evleri için yüzde 25 peşinatla İş Bankası'dan 120 aya yüzde 0.87 faizle konut kredisi kullanılabiliyor. Peşinatlar 66 bin 250 TL'den, taksitler ise 2 bin 167 TL'den başlıyor. Firma, konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere yüzde 10 indirim uyguluyor.

Taksim Yapı tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Pera Evleri, 4 bin metrekare alan üzerinde 3 blokta 72 konuttan oluşuyor. Projenin inşaat alanı ise 12 bin metrekare. İnşaatına 2006'da başlanan ve 2008 sonundan bu yana yaşamın devam ettiği Pera Evleri'nde son 15 konutun satışı yapılıyor.

Projede; açık yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet parkurları, çocuk bahçesi, spor alanları, basketbol sahası, her konut için 1 araçlık kapalı otopark bulunuyor.

Pera Evleri'nin inşa edildiği arazinin yüzde 80'i ise yeşil alan olarak ayrıldı. Doğalgaz kaçağı algılama sistemi, elektrik çarpmalarını sınırlayıcı sistem, yangın ihbar alarmı gibi güvenliğe yönelik detayların uygulandığı proje, ısı ve ses yalıtımlı dış cephe mantolama sistemi ile inşa edildi.

Pera konutları; Boğaziçi Köprüsü'ne 5 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 6 dakika, Kozyatağı Carrefour'a 2 dakika ve Ataşehir Migros'a ise 1 dakikalık mesafede konumlandırıldı.

Pera Evleri'nde tapu ve konut teslimi hemen yapılıyor.

Teknik detaylar;

-Her daire için elektrik çarpmalarını sınırlayıcı, hayatı korumaya yönelik sistem
-Doğalgaz kaçağı algılama sistemi
-Her katta, otoparkta ve sosyal tesislerde yangın ihbar alarmı
-Özel inşaat uygulamasıyla depreme dayanıklı konstrüksiyon
-Isı ve ses yalıtımlı dış cephe mantolama sistemi
-Betonarme taşıyıcı sisteminin beton kalitesi C35
-Nuh Beton A.Ş hazır betonu
-Güncel yönetmeliklere göre dizayn edilmiş bina topraklama sistemi
-Her daire için blok girişi, otopark, güvenlik girişi ve kapıcı dairesi ile görüntülü olarak haberleşmeyi sağlayan diyafon
-Her daire girişine yerleştirilecek güvenlik bariyeri ile hırsız girişine karşı site yönetimini ve güvenlik birimlerini uyaran alarm sistemi
-Her katta harekete duyarlı aydınlatma armatürü
-Yıldırımdan korunma sistemi 
-Digital yayın, uydu, kablo TV ve Lig TV için uygun alt yapı
-Her daire için 2 adet telefon bağlantısı
-Kablosuz internet alt yapısı
-Her dairenin ısıtma-soğutma sistemlerine uzaktan telefon ile erişebilme imkanı
-Klima tesisatı alt yapısı
-Katlar arası yatay ses izolasyonu
-Ortak alanlarda ve her dairede jeneratör
-Her katta çift daire ve çift asansör

0 216 420 92 40
www.taksimyapi.com
[email protected]

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com