Piyalepaşa İstanbul deniz tutkunlarını buluşturuyor!

Piyalepaşa İstanbul deniz tutkunlarını buluşturuyor!Lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı’nda yapılan ve büyük ilgi gören Beneteau Antares 6 0B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneler Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde deniz tutkunlarıyla buluşacak..


Piyalepaşa İstanbul ve Tezmarin iş birliğiyle, lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı’nda yapılan ve büyük ilgi gören Beneteau Antares 6 0B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneler Piyalepaşa İstanbul Satış Ofisi’nde deniz tutkunlarıyla buluşacak.

Piyalepaşa İstanbul ve Tezmarin iş birliğiyle lansmanı Boat Show Eurasia Fuarı’nda yapılan ve büyük ilgi gören Beneteau Antares 6 0B, Glastron GT 225, Pirelli 880 ve Pirelli S280 model tekneler, Piyalepaşa İstanbul’da çadır içerisinde kurulacak özel bir limanda sergilenecek.  Sergi, 17-25 Mart tarihlerinde yapılacak.

Aynı zamanda etkinlik süresince ziyaretçiler ressam Cengiz Yatağan’ın ‘Tekamül’ isimli sergisinde yer alan eserleri görme şansına sahip olacaklar.

Benzersiz tekneler Piyalepaşa İstanbul’da

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel, benzersiz tekneleri benzersiz bir yaşam ve yatırım fırsatı sunan Piyalepaşa İstanbul ile buluşturduklarını belirterek  “Denizde ne kadar mutlu olursa olsun, her denizcinin güvenli bir limana ihtiyacı vardır. Ünlü denizci Kaptan-ı Derya Piyale Paşa için bu liman Piyalepaşa semtiydi. İşte biz o Piyalepaşa semtini yeniden canlandırıyoruz. Benzersiz rotaları keşfetmeyi bilen tekne tutkularını bu limanda ağırlamak bizler için gurur kaynağı” dedi.