Polaris Residence Ataşehir'de kira garantili butik daireler

Polaris Residence Ataşehir'de kira garantili butik daireler

Kira garantisi ve akıllı bina uygulamasıyla dikkat çeken Polaris Residence Ataşehir, tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 25 katlı, 85 daireden oluşan projede fiyatlar 216 bin YTL'den başlıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Kira garantisi ve akıllı bina uygulamasıyla dikkat çeken Polaris Residence Ataşehir, tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 25 katlı, 85 daireden oluşan projede fiyatlar 216 bin YTL'den başlıyor. Mimtur İnşaat Genel Koordinatörü Seza Tetik, "Diğerlerinden farklı olan konseptimizle en üst kattan Adalar'a nazır manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz" diyor. 25 katlı, 85 daireden oluşan projede daire fiyatları 216 bin YTL'den başlıyor. Özellikle terasındaki yüzme havuzu ve panoramik manzarasıyla dikkat çeken projenin Ağustos 2008'de tamamlanması planlanıyor. Mimtur İnşaat Genel Koordinatörü Seza Tetik, projenin TEM ve E5 çevre yolları üzerinde, Sabiha Gökçen Havaalanı'na 15 dakika mesafede bulunmasına dikkat çekiyor.


Sahibine özel tasarım

Mimtur İnşaat Genel Koordinatörü Seza Tetik, "Kira garantisi uygulamasına göre bizden daire alan kişiye dairesi teslim edildikten sonra, bu daireye bir kiracı buluncaya kadar 1 yıl süreyle kira ödemesi garanti ediyoruz. Projemizin butik proje konseptinde olması ise daire sahibinin isteği doğrultusunda içinde değişiklikler yapmasını sağlıyor" dedi. Tetik,

82-382 m2 arasında değişen 10 farklı daire seçeneği sunulan projede tüm dairelerin salonlarının manzaraya hakim olması için binanın delta kanat şeklinde tasarlandığını söyledi.

Yabancılara apart daire

Mimtur İnşaat olarak aynı marka ile yabancılara yönelik konut işine girdiklerini anlatan Tetik, "Bodrum Güllük'te Polaris Homes adıyla bir konut projesine başladık. Fethiye'de Koca Çalış bölgesinde de Polaris Homes adıyla yapılan 43 daireli projede fiyatlar 60 bin Pound'dan başlıyor, tamamı deniz manzaralı. 120 daireden oluşan Güllük projesinde de konutlar ortalama 125 bin Euro'dan satışa çıktı." Turgut Gürel tarafından bir aile şirketi olarak kurulan Mimtur İnşaat, 50 yılda sayısız projeye imza attı.

pus