Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları!

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları! Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları!

Firma: Babacan Yapı

Proje: Babacan Port Royal

Babacan Port Royal projesi İstanbul Sefaköy'de Babacan Yapı tarafından inşa ediliyor. Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları minimum 279 bin TL'den başlıyor...Babacan Port Royal teslim tarihi 2019 yılının Eylül ayı olarak planlanıyor. İstanbul Sefaköy'de yükselen  Babacan Port Royal  projesi toplam 814 konut ve 37 adet ticari birimden meydana geliyor. 

Babacan Port Royal Konutları 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon seçeneklerinde tasarlanıyor. Proje  Babacan Yapı  imzası taşıyor. 
 
Babacan Port Royal projesinde; kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, fitness, sauna, sinema odası, dinlenme odası ve oyun odası gibi imkanlar da olacak. 
 
Babacan Port Royal Evleri konum olarak, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı'na yakın, E-5'e 1 dakika ve İDO'ya 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları!

Port Royal Sefaköy Babacan fiyatları 279 bin TL'den başlıyor. Babacan Port Royal projesinde ödeme planına kendiniz karar verin.
 

Tel: 444 2 420  
Web: http://www.babacanportroyal.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com


projeye sor