Porta Vadi Evleri ne zaman teslim?

Porta Vadi Evleri ne zaman teslim? Porta Vadi Evleri ne zaman teslim?

Firma: Tüm Yapı

Proje: Porta Vadi

Porta Vadi Konutları Tüm Yapı tarafından İstanbul Kağıthane'de hayata geçirildi. Projede dairelerin fiyatları minimum 904 bin TL'den başlıyor...

Lansmanı gelecek Temmuz ayında yapılacak olan  Porta Vadi  projesi  Tüm Yapı  tarafından İstanbul Kağıthane'de Cendere Caddesi üzerinde inşa ediliyor. Projede daire seçenekleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanıyor. 


Tüm Yapı Porta Vadi projesi, toplam 76 rezidans daire, 166 adet ofis ve 20 adet mağazadan oluşuyor. Projede firma bünyesindeki ödemelerde 36 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. 


Porta Vadi Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 95 metrekare ila 310 metrekare arasında değişiyor. Projede fitness, açık yüzme havuzu, sauna, otopark alanı gibi imkanlar da sunuluyor. 


Porta Vadi Cendere Evleri, Türk Telekom Arena Stadyumu ve yeni inşa edilmekte olan Şişli Etfal Hastanesi kompleksine komşu konumda Finanskent Projesini Maslak bölgesine bağlayan yolun üzerinde yer alıyor. 


Porta Vadi ofisleri fiyat listesi!


Kağıthane Porta Vadi projesinde ofislerin büyüklükleri 48 metrekare ila 1025 metrekare arasında değişiyor ve fiyatları 500 bin TL’den başlıyor. Ofislerin tahmini kira getirisi metrekare birimde 22 dolar.


Porta Vadi Kağıthane projesinde mağaza büyüklükleri 113 metrekareden 873 metrekareye arasında değişiyor. Metrekare birimde tahmini kira getirisi 45 dolar olan mağazaların fiyatları 712 bin dolardan başlıyor. 


Porta Vadi Projesi fiyat listesi!


Porta Vadi fiyat bilgisi kapsamında projedeki 1+1 dairelerin fiyatları 904 bin TL, 2+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor. Porta Vadi ofis fiyatları 500 bin TL'den başlıyor. Projede mağaza fiyatları ise 712 bin dolardan başlıyor. 


Porta Vadi Evleri ne zaman teslim?


Porta Vadi projesinde konutlar Aralık 2018 tarihinde teslim edilecek. Projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim sağlanıyor.


Porta Vadi Kağıthane iletişim!

Cendere Cd. No:105/1 Kağıthane / İstanbul


Porta Vadi Kağıthane iletişim!

(0212) 285 92 85

http://www.portavadi.com

Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.comprojeye sor