Premier Kampüs Ofis 2. etap satışlarında 36 ay vade!

Premier Kampüs Ofis 2. etap satışlarında 36 ay vade!

Firma: Fer Yapı

Proje: Premier Kampüs Ofis


Akıllı ofis sistemi ve sosyal alanlarıyla öne çıkan Premier Kampüs Ofis projesinde 2. etap satışları başladı. Proje bünyesinde banka kredisiz 36 ay vade imkanları mevcut.


İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de 20 bin metrekare alan üzerine inşa edilen  Premier Kampüs Ofis  projesinde teslimlerin 2015 yılında gerçekleşmesi öngörülüyor.


Yatırım bedeli 150 milyon olan Kağıthane Premier Kampüs Ofis'te küçük ofisler 40 metrekare ile 300 metrekare, orta ofisler 800 metrekare ile 1000 metrekare arasında, büyük ofisler ise 10 bin metrekare olarak planlandı.


Premier Kampüs Ofis projesinde çalışanlar için squash, pilates, basketbol, dinlenme ve performans havuzları gibi spor alanları, toplantı odaları, hobi odaları, SPA, sağlık merkezi, kapalı otopark, parti odası gibi sosyal alanlar bulunuyor.


Fer Yapı imzasını taşıyan Kağıthane Premier Kampüs Ofis '36 ay sabit kur' uygulaması avantajı sunuluyor. Ofis satış fiyatları 113 bin dolardan başlayan Premier Kampüs Ofis projesi, peşin alımlarda yüzde 12 indirim imkanı sağlıyor. Ayrıca banka kredisine ihtiyaç duymadan  Fer Yapı  finansmanıyla taksitlendirme işlemi yapılıyor. Taksitler ise ofisin satıldığı günkü kurdan hesaplanıyor.


Fer Yapı Kampüs Ofis 

Telefon: 0212 222 47 47

Web adresi: www.premierkampusofis.com

Merve SİNOP/Emlakkulisi.com


projeye sor