Profilo bulaşık makineleri bir ay daha denenebiliyor!

Profilo bulaşık makineleri bir ay daha denenebiliyor!Tüketiciye yönelik fark yaratan kampanyalarıyla dikkat çeken Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, tüketicilere yönelik kampanyalarıyla ses getirmeye devam ediyor. Profilo bulaşık makineleri bir ay daha denenebiliyor.


Profilo’nun ilk kez bulaşık makinesi ile tanışacak olan ancak çekinenlere seslendiği Haziran ayına özel iade  kampanyası, yoğun talep üzerine uzatıldı. Kampanyadaki sürenin uzatılmasıyla birlikte 31 Temmuz’a kadar satın alınan makineler 31 Ağustos’a kadar iade edilebilecek.


 


Kampanyaya göre tüketiciler, Profilo’dan aldıkları bulaşık makinesini 1 ay boyunca deneyebilecek ve  isterlerse gerekçe göstermeden 1 ay sonunda ürünü iade ederek paralarını geri alabilecekler. Tüketiciyi el üstünde tutan ve büyük yankı uyandıracak kampanyaya katılımın 30 Haziran 2014 olan son günü de yoğun talep nedeniyle bir ay daha uzatılarak 31 Temmuz’a çekildi. Buna göre 31 Temmuz’a kadar Profilo’dan bulaşık makinesini satın alarak montajını yaptıran tüketiciler, 31 Ağustos gününe kadar makinelerini iade edebilecek.


 


Tüketicilerinin ihtiyaçlarına ve kullanım alışkanlıklarına önem veren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, her evin ihtiyacını her zaman en cazip kampanya seçenekleriyle karşılamaya devam ediyor.


 


Bulaşık makinesi gerekçe göstermeden iade edilebilecek!


 


Su ve enerji tasarruflu bulaşık makinelerinde kaçırılmayacak bir fırsat sunan Profilo, bu kampanyayla tüketicilere bulaşık makinelerini tam bir ay boyunca deneyip sonrasında geri iade etme  şansı tanıyor.  Profilo’nun markasına ve ürünlerine duyduğu güveni ve tüketiciye verdiği benzersiz değeri göstermesi bakımından önem taşıyan bu sıra dışı kampanyası 31 Temmuz’a dek sürecek. Kampanya ile birlikte Haziran ayında en çok bulaşık makinesi  satılan iller ise İstanbul, Gaziantep, Kütahya,  Ankara  oldu.


 


Profilo bayileri tarafından tüketiciye satılan, fatura tarihi 01 Temmuz 2014 - 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında olan ve montajı yapılan bulaşık makinesi ürünlerini kapsayacak olan kampanya, faturası 01 Temmuz 2014 – 31 Temmuz 2014 tarihleri arasında kesilen fakat montajı yapılmayan ürünler için geçerli olmayacak.


 


Profilo’nun dayanıklı ve su tasarruflu bulaşık makineleriyle tanışmak için sizi en yakın Profilo bayisine bekliyoruz.