Kiptaş Hadımköy 3. etap Projesi

Kiptaş Hadımköy 3. etap hakkındaki tüm bilgiler emlakkulisi.com'da. Kiptaş Hadımköy 3. etap fiyat bilgileri,teslim tarihi, haberleri ve projenin tüm detaylarını bulabilirsiniz...

Kiptaş Hadımköy 3. etap

Kiptaş Hadımköy 3. etap

Firma : KİPTAŞ

Konum : İstanbul Avrupa / Arnavutköy

Teslim : 03 / 2016

Konut sayısı: 1472 Konut

Projeye Soru Sor

Kiptaş Hadımköy 3. etap Proje Detayları
Proje Açıklaması

Kiptaş Hadımköy 3. etap


İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy Hadımköy bölgesinde hayata geçirilen Hadımköy Konutları 3.etap projesi, Kiptaş imzasıyla inşa ediliyor. Projede 1,472 daire yer alıyor.


47 bin metrekare alan üzerinde yükselen Kiptaş Hadımköy Konutları 3.etapta yer alan daireler kura yöntemiyle satışa sunuluyor. Projede yer alan daireler 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


Dairelerin alanlarının 82 metrekare ve 84 metrekare olarak belirlendiği Hadımköy Kiptaş 3.etap Konutları'nın içerisinde bir ilkokul, bir ortaokul ve bir de cami de inşa edilecek.


Kura çekilişinin 16 Nisan 2014 tarihinde gerçekleşeceği Kiptaş Evleri Hadımköy 3.etapta  ön müracaatlar 16 Mart - 4 Nisan 2014 tarihleri arasında gerçekleşti. Projede her bir kişi adına 1 en fazla 1 müracaat yapılabiliyor.


Teslimlerinin 24 ay içerisinde gerçekleşmesi planlanan İstanbul Kiptaş Hadımköy Konutları 3.etap kapsamında 90 bin TL değerindeki daire için 1,000 TL ön müracaat bedeli ödeniyor. Sözleşme öncesinde 8 bin 600 TL peşinat ödeniyor. Geri kalan 72 bin TL'lik tutarın ödemesi için banka kredisi ile gerçekleşiyor. 


Kiptaş Hadımköy Evleri 3.etapta kura çekilişinde ev hakkı kazanamayan vatandaşların ön kayıt bedelleri 25 Nisan 2014 tarihinden itibaren geri ödenecek. Projede;  süs havuzları, çocuk oyun alanları, spor alanları, güvenlik hizmetleri gibi sosyal imkanlar sunuluyor.

Kiptaş Hadımköy 3. etap Haberleri