Propa İnşaat, Sarıyer Park'ın temelini attı

Propa İnşaat, Sarıyer Park'ın temelini attı

Propa İnşaat butik site anlayışıyla Sarıyer'de Sarıyer Park projesinin temelini attı.


Proje aşamasında bile yerli ve yabancı yatırımcıların büyük ilgisini çeken ve satış bağlantıları yapılan Sarıyer Park, Eylül 2009'da teslim edilecek. Proje, büyüklükleri 190 metrekare ile 240 metrekare arasında değişen 12'si bahçe, 12'si çatı dubleksi olmak üzere hepsi boğaz manzaralı 24 dubleksten oluşuyor.

İleri inşaat teknolojisiyle inşa edilecek Sarıyer Park'ın, lokasyonu ve sağladığı ayrıcalıklarla İstanbul'da lüks yaşam alanı sunan nadir projelerden biri olduğunu belirten Propa İnşaat İcra Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek, Haziran ayı başına kadar geçerli olacak özel bir kampanya uyguladıklarını açıkladı. Özçiçek, fiyatları 650 bin ila 750 bin dolar arasında değişen projede; yüzde 30 peşinat, uzun ve esnek ödeme vadesi ve Fortis'ten projeye özel konut kredisi seçenekleri ile kişiye özel ödeme planı uyguladıklarını belirtti.

Kapalı site olarak tasarlanan proje kapsamında; açık yüzme havuzu, özel otopark alanları, sosyal tesisler, çocuk oyun alanları, güvenlik birimleri ve peyzajı yapılmış yeşil alanlar bulunuyor. En son teknolojik ürünlerle su ve ısı yalıtımının gerçekleştirildiği site genelinde, güvenlik uyarı sistemleri ve kameralar yer alıyor. Evlerin içinde görüntülü interkom bulunuyor ve güvenlik kapısına direkt bağlantı sağlanıyor. “Residence” hizmeti vermesi hedeflenen Sarıyer Park'ta, ev sahiplerinin her türlü günlük ihtiyacına cevap verilebilecek bir yapı oluşturuluyor. Sitede yer alacak teknik servis ise ihtiyaç anında tamirat veya bakım hizmetinin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlayacak.

0212 347 02 89
www.sariyerpark.com