QNB Finansbank konut kredisi masrafları ne kadar?

QNB Finansbank konut kredisi masrafları ne kadar? QNB Finansbank konut kredisi masrafları ne kadar?

QNB Finansbank konut kredisine ek ne kadar masraf uyguluyor. Sigortalar dahil konut kredisi masrafları ne kadar?QNB Finansbank geçtiğimiz hafta uyguladığı konut kredisi faiz indirimi sonrasında 10 yıl vadeye kadar yüzde 1.8 faiz oranı ile konut kredisi kullandırıyor. Banka 10 -15 yıl vade arasında ise yüzde 1.98 konut kredisi faiz oranı uyguluyor.

QNB Finansbank Konut Kredisi Masrafları

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; QNB Finansbank konut değer tespiti konutun durumuna göre değişiklik göstererek 700 TL ile 2500 TL arasında ekspertiz ücreti, 117 TL ise taşınmaz rehin ücreti ve kredinin binde beşi kadar da kredi tahsis ücreti alıyor. DASK’ın bankadan yapılması halinde 105 TL talep ediliyor.

Finansbank konut kredisine uygulanan sigortalar kapsamında ise yıllık ortalama 100 TL konut sigortası ve en fazla 3000 TL’ ye kadar yıllık hayat sigortası primi talep ediyor.

Finansbank Konut Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank’tan 150.000 TL tutarda 10 yıl vadeli konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık ödemeleri yaklaşık 3.000 TL, toplam ödemesi ise 367.200 TL oluyor.