Realty World müşterilerine alarm sistemi hediye ediyor

Realty World müşterilerine alarm sistemi hediye ediyorYapılan anlaşma ile Realty World Türkiye ofislerinden ev alan-satan ya da kiralayan ve hizmet bedelini tam ödeyen müşterilerine, Realty World Ofisleri, Protect Güvenlik Alarm Sistemini hediye ediyor.


2005 yılında faaliyetlerini Türkiye'de başlatan ve kısa sürede en hızlı büyüyen emlak markası olan Realty World'ün Türkiye ana lisansörlüğü 2007 Eylül ayında Türk inşaat, taahhüt ve gayrimenkul sektörünün öncülerinden Garanti Koza Gayrimenkul bünyesine katılmıştı. Garanti Koza bünyesinde daha güçlü bir oluşumla pazar lideri olma hedefine devam eden Realty World, Türkiye'de emlak pazarlama sektörüne getirdiği yenilikler ile ilerlemeye devam ediyor.

2007 yılı sonunda Profilo Protect Alarm Sistemleri ile yapılan anlaşma ile müşterilerine yeni bir avantaj sunan Realty World, ofislerinden ev alan-satan ya da kiralayan ve hizmet bedelini tam ödeyen müşterilerine, 1 yıllık abonelik üzerinden 4 hareket sensörlü, kablosuz Protect Güvenlik Alarm Sistemi hediye ediyor. Ayrıca, Realty World Ofisleri üzerinden güvenlik sistemi alan müşteriler de bu imkandan yararlanabiliyor.

Konuyla ilgili olarak, Realty World satış ofislerinde çalışan emlak danışmanları, proje ve alarm sistemleri hakkında Profilo Protect yetkililerinden eğitim aldılar.

Realty World Türkiye:1973'te ABD'de kurulan Realty World; marka bilinirliği için yaptığı 1.5 milyar USD'lik yatırım ve yılda % 30 büyüme ile Amerika'nın yükselen emlak devidir. 1 Mayıs 2005 tarihinde faaliyetlerini Türkiye'de başlatan Realty World, profesyonel gayrimenkul hizmetlerine ihtiyaç duyan ve bunu hak eden Türk tüketicisine ülke genelinde açtığı franchise ofisleri ile emlak danışmanlık hizmetlerini ulaştırmaya başladı. Realty World, 10 ay gibi kısa bir sürede, 20'si Anadolu'da olmak üzere 55 ofis açarak Türkiye'nin en hızlı büyüyen emlak markası oldu. Türkiye Realty World, bu başarısının yanında aynı zamanda dünyadaki Realty World ülkeleri arasında en hızlı büyüyen marka ödülünü 2006 Nisan ayında Las Vegas'ta yapılan kongrede aldı. 1 Eylül 2007 tarihinden itibaren Türkiye'nin önde gelen inşaat şirketlerinden Garanti Koza Grubunun bünyesinde daha güçlü bir oluşumla yükselişini devam ettiren Realty World Türkiye, 3 yıl gibi bir sürede 500 franchise ofisi ve 7.000 çalışanı ile sektörün önderi olmayı hedefliyor.

www.realtyworld.com.tr