Referans Bakırköy görücüye çıktı! Metrekaresi 5 bin TL'ye!

 Referans Bakırköy görücüye çıktı! Metrekaresi 5 bin TL'ye! Referans Bakırköy görücüye çıktı! Metrekaresi 5 bin TL'ye!

Firma: Biskon Yapı

Proje: Referans Bakırköy

Metrekare fiyatlarının 5 – 6 bin TL arasında değiştiği Referans Bakırköy projesi bugün görücüye çıktı!


Halk GYO ve Kiler Holding iştiraklerinden Biskon Yapı, İstanbul’un referanslarından biri olacak  Referans Bakırköy  projesini hayata geçiriyor. 256 konut ve 70 dükkandan oluşan Referans Bakırköy projesi 61 milyon TL yatırımla 24 ayda tamamlanacak 


Kiler Holding iştiraklerinden  Biskon Yapı  ve Halk GYO işbirliği ile, İstanbul’un en seçkin projelerinden birisi olan Referans Bakırköy projesi hayata geçiriliyor. 13 bin 73 metrekarelik alana kurulacak projenin 61 milyon TL yatırımla 24 ayda tamamlanması planlanıyor.  


Referans Bakırköy projesi Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nahit Kiler ve Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek’in katılımı ile düzenlenen bir basın toplantısı ile kamuoyuna tanıtıldı. Projenin ruhsat işlemlerinin Mayıs sonunda tamamlandığını ifade eden Nahit Kiler, hızlı bir şekilde çalışmalara başladıklarını belirterek, projenin 24 ayda tamamlanmasını öngördüklerini ifade etti.


Bölgenin referansı 


Referans Bakırköy’ün bölgedeki diğer projelerle kıyaslandığında inşaat kalitesi, konsept, mimari ve sosyal olanakları bakımından bir ilki temsil ettiğini anlatan Kiler “Hem deprem hem de sosyal açıdan güvenli bir sitede yaşama olanağı sunan Referans Bakırköy, Bakırköy’den ve özellikle ulaşım kolaylığı, merkezi konumu gereği bölgeden ayrılmak istemeyen ancak yaşam standardı ve kalitesinden de ödün vermeyen kesime hitap eden tek projedir” diye konuştu.


Ayrıcalıklı bir yatırım 


Halk GYO Genel Müdürü Kazım Şimşek ise “Halkbank gücü ile Ekim 2010’da kurulan Halk GYO olarak Referans Bakırköy Projesi ile ilk konut projesine imza atıyoruz. Biskon Yapı ile gerçekleştirdiğimiz gelir paylaşımına dayalı Referans Bakırköy projesi, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Bakırköy’de ayrıcalıklı bir yatırım aracı olarak değerlendirilebilir. İstanbul’un kalbi olarak gösterilen Bakırköy’de son kalan proje alanlarından birinde yükselecek proje, şehrin en gözde, en kaliteli, en güvenilir ve en prestijli yaşam alanlarından biri olacaktır” dedi… Halk GYO’nun genç bir şirket olmasına rağmen;  ilk mali tam yılı olan 2011’i büyüme ve karlılık açısından son derece başarılı geçirmiş olduğunu ifade eden Şimşek; “sürekli yükselen bir grafikle, Türkiye ekonomisi ve GYO sektörünün önemli aktörlerinden biri olmak hedefine sağlam adımlar ile ilerliyoruz.  Halk GYO olarak güçlü sermaye yapımızla başarılı ve değerli projelere imza atarak yeni yatırımlar  ile büyümeye devam ediyoruz. Portföyünde yer alan arsaları farklı projeler ile değerlendiren Halk GYO konut projelerine ek olarak otel ve ofis yatırımları ile portföyünü çeşitlendirerek ve İstanbul Finans Merkezi paydaşlarından biri olarak GYO sektörünün öncülerinden biri olacaktır’’ şeklinde konuştu


Maksimum deniz manzarası 


Toplam inşaat alanı 56 bin 800 metrekareye ulaşan projede metrekare fiyatlarının 5 – 6 bin TL arasında değiştiğini anlatan Kiler’in verdiği bilgilere göre;  Referans Bakırköy, 8 katlı 4 bloktan oluşuyor. Toplam 256 konut ve 70 adet dükkândan oluşan projede ihtiyaca göre 1+0’dan 4+1+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor. Kapalı ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, fitness, hamam, kreş, çocuk oyun alanı, kapalı basketbol sahası ve kapalı otopark gibi pekçok sosyal olanağa sahip Referans Bakırköy’ün en önemli özelliği ise teraslı yapısı. Her katta yer alan teraslar özellikle 4’üncü  kattan itibaren kullanıcılarına deniz manzarasından maksimum yararlanma imkânı sunuyor. 


444 5 111 

www.referansbakirkoy.com


projeye sor