Reform Sales konut sektörüne giriş yaptı!

Reform Sales konut sektörüne giriş yaptı! Reform Sales konut sektörüne giriş yaptı!

Reform Sales Proje Danışmanlık Konut sektörünün gün geçtikçe daraldığı ve satış yapmanın zorlaştığı bu dönemde İnşaat firmalarına rahat bir nefes aldırmak adına kuruldu. Yenilikçi anlayışları, çözüm odaklı yaklaşımları ile Reform yapmak üzere her biri 10 yılı aşkın sektör deneyimine sahip Ahmet Gülşen, Alex Alakuş ve Mustafa Çalış tarafından kuruldu. 

Reform Sales Satış ve Pazarlama konusundaki deneyimlerini harmanlayıp, sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek danışmanlık verdikleri firmaları yarışta bir adım öne çıkartıyor. 

Reform Sales Proje Danışmanlık, İnşaat firmalarının konsept geliştirme, Satış ve Pazarlama stratejilerini yaptıkları fizibilite ve Ar-ge çalışmaları neticesinde oluşturarak, hedefe nokta atışı yapmalarını sağlıyor. “Daha Hızlı ve Daha Karlı Satış” prensibi ile  oluşturulan stratejileri sayesinde firmaların pazarlama bütçeleri minimum düzeye çekilirken, konut stokları doğru fiyattan alıcısı ile buluşturuluyor. Reform Sales Proje Danışmanlık kurucuları tüm süreçlerde projenizin mutfağında sizin ve firmanızın yanında kader ortaklığı yapıyor.