30 / 09 / 2022

Regnum Sky Tower Ankara'da teslimler Haziran 2016’da!

Regnum Sky Tower Ankara'da teslimler Haziran 2016’da!

Başkent Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi Konya Yolu Mevlana Bulvarı üzerinde inşa edilen “mutlu ofis” projesi Regnum Sky Tower’da teslimler Haziran 2016’da gerçekleşecek.Ankara'da “mutlu ofis” konseptinin öncüsü olan; Uzaltaş A.Ş., Öztürk Holding ve Canpa tarafından hayata geçirilen Regnum Sky Tower projesinde teslimler, Haziran ayında başlıyor. 


Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, yapımı hızla süren Regnum Sky Tower'da ofislerin Haziran 2016’da teslim edileceği bilgisini verirken, “büyük ilgi ve merak uyandıran projemizde artık sona yaklaşıldı; farklı konseptiyle tamamen mutlu çalışanlar üzerine odaklı Regnum Sky Tower, Ankara’da iş yaşamına da yeni bir boyut getirmeye hazırlanıyor. Burada çalışanlar sadece prestijli bir mekânda çalışmanın değil, eğlenceli ve mutlu çalışma ortamının da keyfini yaşayacaklar” diye konuştu.


Ünal Pala, Türkiye'de yeni nesil ofis anlayışına öncülük eden Regnum Sky Tower'da kapalı yüzme havuzundan şehir manzaralı gezi terasına, restorandan spor merkezine, sinemadan 2 bin 500 metrekarelik anti-stress bahçesine kadar pek çok özellik bulunduğunu söyledi. Regnum Sky Tower'da yeşilin her tonunu barındıran anti-stress bahçesi, squash, playstation, mini golf ve özel misafirlerin ağırlanabileceği "VIP lounge" gibi çeşitli sosyal donatılar ve konforun, çalışanı ofise bağlayacak nitelikte olduğunu anlatan Pala, “Regnum Sky Tower’da çalışanlar sadece bir ofiste değil, günlük hayatında olmasını isteyecekleri her türlü imkânı bulabilecek” dedi. 


“Eğlenceli ofisler iş hayatına renk katacak”

Pala, iş yoğunluğundan bunalıp nefes almak isteyenleri stresten uzaklaştıracak birçok aktivite seçeneği sunan Regnum Sky Tower’ın, bu yönüyle iş performansını artıracak özellikte olduğuna dikkat çekti. Şirketlerin başarısının yüzde 70 oranında çalışan mutluluğuna bağlı olduğunun altını çizen Pala, “Regnum Sky Tower da bu başarı hedefine büyük katkı sağlayacak. Bizim projemiz işvereni de çalışanı da mutlu edecek” dedi.  


Pala, Regnum Sky Tower hakkında şu bilgileri verdi:

“Yoğun çalışma temposu içinde bunaldığınızda, 5-10 dakika bilardo veya masa tenisiyle kafanızı dağıtabilecek ya da happy hour loungeda arkadaşlarınızla, çalışanlarınızla kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Bir kutlama yapmak istediğinizde, 156 metre yükseklikte Ankara'yı seyrederken barbekü yapabileceksiniz. Bulunduğunuz bina, çalışanlarınıza ve iş arkadaşlarınıza teşekkür etme fırsatları sunacak.  Bu saydıklarım yeni nesil iş anlayışının gerektirdiği ve Regnum Sky Tower’da bulunan özelliklerden sadece bazıları… Bu proje örnek olacak, iş yaşamını da kökten değiştirecek.” 


“Yüzde 30 peşinat kalanı teslimde “ ödeme kolaylığı ile herkes hayalindeki ofise sahip olabilecek

Rgnum Sky Tower Türkiye’de hızla yaygınlaşan yeni nesil ofis projesine herkesin sahip olabileceği ödeme koşulları sunuyor. Şimdi ofisini alanların karlı çıkacağını belirten Pala, yüzde 30 peşinat ile herkesin hayalindeki ofise sahip olabileceğini söyleyerek kalanın teslimatta ödenebileceği bilgisini verdi.


Ankara’nın en yüksek iş kulesi… 

Regnum Sky Tower,  Başkent iş dünyasının kalbinin attığı Mevlana Bulvarı’nda inşa ediliyor. İş ve yaşam kurgusuyla iş hayatını sosyal yaşamla birleştiren tüm özellikleri barındıracak olan Regnum Sky Tower’da 49 metrekareden 972 metrekareye varan büyüklükte 115 ofis bulunuyor. 45 bin 200 metrekarelik bir alan üzerinde 32 katlı olarak inşa edilen Regnum Sky Tower, tamamlandığında 156 metre yüksekliğiyle Başkent’in en yüksek ofis kulesi olacak. 


http://regnumskytower.com.tr/
Geri Dön