RE/MAX Türkiye Ekibi en çok ofis açan ülke oldu!

RE/MAX Türkiye Ekibi en çok ofis açan ülke oldu! RE/MAX Türkiye Ekibi en çok ofis açan ülke oldu!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Kovid-19 salgını döneminde gayrimenkul sektöründe gerçekleştirdiği birçok inovasyon ile ses getiren RE/MAX Türkiye Ofisi 43 ülke arasında en hızlı büyümeyi gösteren ülke olarak Avrupa 1.si oldu.RE/MAX, 2020'nin ilk altı ayında, 43 Avrupa ülkesi arasında en hızlı büyümeyi Türkiye’de gösterdi. En çok yeni ofis açan ülke olarak ilk sıraya yerleşen RE/MAX Türkiye ekibi birincilikle ödüllendirildi. 

2020 yılınının ilk yarısında toplam 35 yeni franchise ile anlaşma imzaladıklarını dile getiren RE/MAX Türkiye Franchise Satış Müdürü Ercan Değirmenci, 35 yeni ofisin 18 tanesinin pandemi döneminde açılmış olmasının, markanın sektördeki liderliğini bir defa daha kanıtladığını belirtti.

Portföy büyüklüğü 30 bini aştı

Söz konusu başarının dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak geçtiğini dile getiren Ercan Değirmenci  “Son yıllarda dijitalleş dünyaya yaptığımız yatırımlar sayesinde pandemi sürecinde tüm ofislerimizin elektronik imza ile yetki alma, drone ile portföy video çekimi, dijital pazarlama ve online tapu süreçleri gibi teknolojileri kullanarak işleyişlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmesini sağladık. Bu gelişmeler yeni ofis açmak isteyen girişimcilerin dikkatini çekti. Hızlı büyüme sayesinde gayrimenkul sektöründe 204 ofis, 3.626 gayrimenkul danışmanı ve 30.000’in üzerinde sözleşmeli portföye ulaştık. Sürdürülebilir inovasyon ve üretilen değerin adil bir şekilde paylaşılması bu büyümede çok etkili” diye konuştu.

Hedef, 60 yeni ofis ve 4000 gayrimenkul danışmanı 

Güçlü bir marka bilinirliğine sahip olduklarını belirten Değirmenci, 2020 sonu hedefleriyle ilgili olarak da şunları söyledi: “Tüm iş süreçlerimizi kusursuz bir hale getirmek için ortaya koyduğumuz enerji ve her daim markamıza yaptığımız yatırım kriz dönemlerini en az hasarla atlatmamızı sağladı. Güzel bir rüzgar yakaladık ve tüm girişimcileri RE/MAX markası ile kendi ofislerini açmaya davet ediyoruz. Birlikte çok daha hızlı büyüyeceğimize inanıyoruz. 2020 yıl sonu hedefimiz 60 yeni ofis ve 4000 gayrimenkul danışmanına ulaşmak.”