Renault Kangoo Express kaç TL? Piyasadaki en ucuz ticari Renault Kangoo Express! İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Renault Kangoo Express kaç TL? Piyasadaki en ucuz ticari Renault Kangoo Express! İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Ticari araç arayışına çıkan kişilerin ilgisini üzerine çekmeyi başaran Renault Kangoo Express'in fiyatları merak konusu oldu! Peki, Renault Kango Express fiyatları ne kadar? İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...
Ticari araç satın almak isteyen kişilerin en çok araştırdığı araçlardan biri olan Renault Kangoo Express'in fiyatları birçok kişi tarafından araştırılmaya başlandı.

"Ticaret ona emanet" mottosu ile satışa çıkan Renault Kangoo Express, sahip olduğu katlanabilir ön yolcu koltuğu sayesinde uzun sürücülerin uzun yüklemelerine olanak sağlıyor.

Renault Kangoo Express kaç TL? Piyasadaki en ucuz ticari Renault Kangoo Express! İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...Renault Kangoo Express, hem çevreci hem de ekonomik yanı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Renault Kangoo Express, 22 metreye varan genişliği, 1.13 metreye varan yüksekliği, 2.1 metreye kadar uzunluğu ve 4 metreküpe kadar hacmi ile tüm konforu kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Renault Kangoo Express, dizel motorları, performansı ve yakıt tasarrufunu artıracak inovasyonlarla donatıldığı gibi Energy Blue dCi 95 bg motoruyla diğer ticari araçların bir sıfır önünde!

Renault Kangoo Express kaç TL? Piyasadaki en ucuz ticari Renault Kangoo Express! İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...Renault Kangoo Express, ön hava yastıklarına, standart sürücü hava yastığına sahip. Ayrıca Renault Kangoo Express'e isteğe bağlı olarak ön yolcu hava yastığı da eklenebiliyor. Renault Kangoo Express, metalik renk, klima, ön yolcu hava yastığı ve sis farı opsiyonlarına sahip.

Peki, Renault Kango Express fiyatları ne kadar? İşte 13 Mayıs 2022 fiyat listesi...