Rengi Antalya'da yüzde 50 peşinat, 12 ay vade fırsatı!

Rengi Antalya'da yüzde 50 peşinat, 12 ay vade fırsatı! Rengi Antalya'da yüzde 50 peşinat, 12 ay vade fırsatı!

30 farklı ülkeden konut alıcısı bulunan Rengi Antalya projesinde yüzde 50 peşinat ve 12 ay vade farksız taksit imkanıyla ev sahibi olunabiliyor.Karaarslan İnşaat tarafından hayata geçirilen Rengi Antalya projesinde yeni bir kampanya başladı. Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu kampanyada yüzde 50’si peşin kalanı 12 ay vade farksız taksit imkanı ve 120 aya 0,98 vade oranıyla kredilendirme fırsatı sunuluyor.

Proje hakkında konuşan Karaarslan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Karaarslan; “Uluslararası alanda Antalya’nın en çok ilgi gören projesini hayata geçirdik. İnşa çalışmalarında son aşamaya geldiğimiz Rengi Antalya’da nisan ayında teslimlere başlıyoruz. Projedeki son dairelerimizi de cazip fiyatlarla sanışa sunduk.” ifadelerini kullandı.

 

Farklı büyüklüklerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede 1+1 daireler 290 bin TL’den, 3+1 daireler 390 bin TL’den, 4+1 daireler ise 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Toplam 16 katlı 8 blokta toplam 460 konuttan meydana gelen Rengi Antalya projesinde 12 ticari ünite bulunuyor. 

2 bin dönümlük kızıl çam ormanının içinde bulunan Rengi Antalya, denize 15 dakika mesafe uzaklıkta bulunuuyor. Bilim Üniversitesi'nin hemen karşısında bulunan projenin havaalanına uzaklığı ise 20 dakika uzaklıkta.

 

Web: www.rengiantalya.com