Rıdvan Fadıloğlu Zeytinli Konutları'nı inceledi!

Rıdvan Fadıloğlu Zeytinli Konutları'nı inceledi! Rıdvan Fadıloğlu Zeytinli Konutları'nı inceledi!

Rıdvan Fadıloğlu Zeytinli Konuları'nı inceledi. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Selimiye Mahallcsi' nde yapımı devam eden 144 dairelik 3 blok halindeki Zeytinli Konutları inşaatını inceledi.Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Selimiye Mahallcsi'ndc yapımı devam eden 144 dairelik 3 blok halindeki Zeytinli Konutları inşaatını inceledi. Balkan Fadıloğlu. "Zeytinli Konutlarını inşallah ümit edilen tarihten daha önee vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız" dedi. 


ZEYTİNLİ KONUTLARIMIZ HIZLI BİR ŞEKİLDE YÜKSELİYOR 


İlçe genelinde yapmış olduğu konutlarla vatandaşların konut ihtiyacını her geçen gün azaltan Şchitkamil Belediyesi, kentsel dönücüm ile kamulaştırılan alanlara yeni konutlar yapmaya devam ediyor. Selimiye Mahallcsi'ndc yapımı devam eden 144 dairelik 3 blok halindeki 2+1 Zeytinli Konutlarındaki inşaat çalışmaları aralıksız bir şekilde sürüyor. Vatandaşlara. doğalgazlı. 

asansörlü, oyun alanlarının olduğu nitelikli bir mekan sunmak için ellerinden gelen gayreti gösteren Şchitkamil Belediyesi, hızla yükselen konutların kısa sürede bitirilmesini amaçlıyor. İnşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Şchitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu. çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Zeytinli Konutlarının hızlı bir şekilde yükseldiğini belirten Başkan Rıdvan Fadıloğlu. "Selimiye Bölgesinde, özellikle Beylerbeyine giden hat üzerindeki bölgede yapılan kamulaştırmalar neticesinde. Belediye uhdesine geçen arazilerde 2+1 konut yapıyoruz. Amacımız yine kentsel dönüşümle ilgili olarak nasıl Scyrantcpc'dc vatandaşlarımıza evlerinin yerine konut veriyorsak, öncelikli olarak ta buradaki amacımız, kentsel dönüşüme evi veya arazisi giden vatandaşımız buradan kurası, bir şekilde ev alma imkanına sahip olacaklar. Gördüğünüz gibi konutlarımız hızlı bir şekilde yükseliyor. Zeytinli Konutlarını inşallah ümit edilen tarihten daha önce vatandaşımızın hizmetine sunmuş olacağız. 

Doğalgazlı. asansörlü, oyun alanlarının olduğu nitelikli ve kullanılabilecek şekilde her türlü detay düşünülmüş. Vatandaşlarımıza hizmet verecek olan bu binaların şimdiden hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. 


Gaziantep Pusula