Roya Nova Rezidans fiyat listesi!

Roya Nova Rezidans fiyat listesi!


Firma: Roya Yapı

Proje: Roya Nova Rezidans


Roya Nova Rezidans fiyat listesi minimum 249 bin TL'den başlıyor. İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye'de hayata geçirilen Roya Nova Rezidans projesinde firma bünyesinde 24 ay ile 36 ay vade imkanı sunuluyor...


Roya Yapı tarafından İstanbul Ümraniye'de Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde yer alan  Roya Nova Rezidans  projesi 32 katlı tek blok olarak yükseliyor. Toplam 255 daireden oluşan projede 1+0, 1+1, 2+1 dairelere yer veriliyor.
 

Roya Nova projesine tamamı peşin ödemelerde indirim yapılırken, firma bünyesinde 24 ay ile 36 ay vade imkanı sunuluyor. Projede bir de peşinatı 2020'de öde kampanyası bulunuyor. 2019'da teslim edilen projede oturmaya başladıktan 1 yıl sonra peşinat ödemesi yapılıyor. Bu ödeme kapsamında aylık 5 bin TL taksit ödemesi yapılıyor. 

Roya Nova Rezidans fiyat listesi!
 

Roya Nova Rezidans projesinde daire fiyatları 249 bin TL'den başlayarak 900 bin TL'ye kadar ulaşıyor. Finans Merkezi'ne 800 metre mesafede bulunan proje  metro istasyonu ve otobüs durakları ile Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. 
 

Roya Nova Rezidans projesinin ortak kullanım alanlarında; 3 toplantı salonu, 4 otopark katı, pilates salonu, spor salonu, sauna, buhar odası, masaj odası, cafe, açık hava sineması, şok duşu, soyunma odaları, sinema salonu, barbekü, karaoke odası, restoran, kulvarlı havuz gibi olanaklar da olacak. 


Satış ofisi: Sevin Sokak No: 81 Çamlık/Ümraniye
 
Tel: 0216 416 76 92
Web: http://www.roya-nova.com/
Gizem Yılmaz/Emlakkulisi.com
 


projeye sor