Rua Yapı'dan Hermitage Levent projesi geliyor! Yeni Proje!

 Rua Yapı'dan Hermitage Levent projesi geliyor! Yeni Proje! Rua Yapı'dan Hermitage Levent projesi geliyor! Yeni Proje!

Firma: Rua Yapı

Proje: Hermitage Levent

Rua Yapı'nın Kağıthane Ortabayır Mahallesi'nde inşa edeceği Hermitage Levent projesinde satışların 1,5 - 2 yıl sonra başlaması planlanıyor..

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

Rua Yapı, Kağıthane Ortabayır Mahallesi'nde kentsel dönüşüm projesine imza atmaya hazırlanıyor. Proje henüz maliklerle anlaşma aşamasında. 

 

Karma konseptte tasarlanan  Hermitage Levent  projesi mevcut kentsel dokusu dik yamaçlar, dar sokaklar ve yüksek yoğunluklu yapı bloklarından oluşuyor.

 

Bölgeye, şehrin siluetini tamamlayacak binalarla uyumlu yeşil meydanlar ve bu meydanlara bağlanan yaya yolları oluşturarak dengeli ve değerli bir proje olan Rua Yapı Hermitage Levent projesi tamamen erişilebilir yaya yolları ağı ile mevcut kentsel ızgarayı tamamlıyor ve birbirine bağlıyor. 

 

Hermitage Levent Evleri'nde peyzaj kurgusunda ise bir ana meydan ve bu meydana hizmet eden yardımcı alt meydanlar düşünülmüş. Yapı bloklarının konumları itibariyle de görsel kurgu kuvvetlendirilmiş.

 

Rua Yapı Hermitage Levent projesinde satışların 1,5 - 2 yıl sonra başlaması planlanıyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için 0212 324 10 20 numaralı satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 


Master Plan 


Kentsel Proje Kesiti

 


Hermitage Levent projesi nerede?

 


Hermitage Levent görseller

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Hermitage Levent satış ofisi: Rua Gayrimenkul Yatırım Atalar Cad. No:6 Bacadibi Kağıthane, İstanbul

Tel: 0212 324 10 20
Web: http://www.rua.city/index.html

Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com 


projeye sor

pus