Rüya Prestij Residence'da yaşamınız prestijiniz olsun!

Rüya Prestij Residence'da yaşamınız prestijiniz olsun!

Firma: Pusula İnşaat

Proje: Rüya Prestij


Pusula İnşaat markalı konut projelerinin yeni merkezi Beylikdüzü bölgesinde, yatay mimarisi ve de teraslı katlarıyla dikkat çeken Rüya Prestij Residence projesinde satışlarına hızla devam ediyor.


Beylikdüzü bölgesinde 8043 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen  Rüya Prestij  projesi  258 konut, 17 ticari üniteden meydana geliyor.  Pusula İnşaat  imzası taşıyan proje 8 katlı 3 blok halinde inşa ediliyor. Rüya Prestij de yer alan konut tipleri  1+0 ,1+1, ve 2+1 olarak tasarlandı.


Geçtiğimiz aylarda indirimli fiyatlarla kampanyalı satışları devam eden projede konutların % 50 sinin satışı tamamlandı. Pusula İnşaat yüzünüzü güldürecek fiyatlara hemen tapu imkânıyla konut satın alma fırsatı sunmaya devam ediyor.


% 30 Peşinat ve 40 ay vade

Şimdi uygun fiyatlara ev almanın tam zamanı! Şimdi alın Nisan 2015 ‘te oturmaya başlayın. Yatırımcısı için kaçırılmayacak fırsat. İstanbul‘ da ev alıp kar etmek isteyenler, Pusula İnşaat güvencesiyle Esenyurt’ta prestijli bir yaşama adım atıyor.


Rüya Prestij Residence inşaatında çalışmalar hızla ilerliyor. Gelinen son aşamada A blok kaba inşaatı bitirilirken, B blok  dükkan katları tamamlanmış ve dördüncü kat seviyesinde  çalışmalar devam etmektedir. 3 bloktan oluşan projede  her blokta ; otopark, ortak kullanım katı,  ve iki dükkan katı bulunmaktadır. Projenin teslimatı Nisan 2015‘te gerçekleştirilecektir.


Şantiye görüntüleri her hafta  güncelleniyor

Firma, inşaat sahalarından her hafta çekilen resimlerle, projelerin son durumunu güncelleyerek müşterileriyle paylaşıyor. Rüya Prestijde gelinen son noktayı görmek isteyen daire sahipleri,  www.ruyaprestij.com sitesinden şantiye görüntülerini gezinerek, dairelerinin gidişatını gönül rahatlığıyla takip edebiliyorlar.


66.500 tl olan daireler tükendi!

66.500 TL ‘den satışa sunulan 1+0 cadde cepheli daireler yoğun ilgi gördü ve tükendi. ’Stüdyo’ daire olarak bilinen bu konut tipleri için 2014 yılında geçerli olacak bazı düzenlemeler getirilmişti bu düzenlemeler karşısında bu daire tiplerine yoğun ilgi devam ediyor. 

69.500 TL’den başlayan stüdyo daireler ve her kesime hitap eden daire seçenekleriyle Pusula İnşaat satışlarına devam ediyor. Pusula inşaat imzası taşıyan Rüya Nefes Residence, Rüya Yaşam ve Rüya Prestij projelerinden İstanbul’da yatırım veya oturum için konut sahibi olmak isteyenlere Hemen Tapu avantajıyla farklı ödeme seçenekleri sunuluyor.


%75 yeşil alan ve yatay büyüyen mimari

Pusula İnşaat’ın Rüya Yaşam, Rüya Konakları ve Nefes Residence projelerinin de yer aldığı geniş bulvar üzerine 50 metre mesafe ve cephede yer alan Rüya Prestij Residence ‘ın hemen yanında Doğa Koleji yer alıyor.Az katlı yatay büyüyen mimarisiyle dikkat çeken proje % 75 yeşil alanıyla sağlıklı bir yaşam sunuyor. Ayrıca projede özel resepsiyon hizmeti, açık kapalı otopark, çocuk oyun alanları, yürüyüş ve dinlenme alanları, açık havuz, tenis kortu, basket sahası, spor salonu, türk hamamı gibi sosyal alanlarıyla kaliteli bir yaşam alanı sunuyor.


Farklı daire seçenekleri

1+0(38 m2),  1+1(56--72--77m2),  2+1 (86m2)  şeklinde düzenleniyor.2+1 daire tiplerinde geniş ve ferah teras seçeneği bulunuyor.


1+0 konutlar 69.500.00 TL

1+1 konutlar 117.500.00 TL

2+1 konutlar 171.500.00 TL

Peşin ödemelerde indirimler sunan projede, firma bünyesinde ‘ 0’ faizle 40 ay a varan krediler kullanılabilir.Ayrıca proje banka kredisiyle de konut sahibi olma imkanı sunuyor..Hemen tapu avantajıyla Bank Asya,Türkiye Finans ve Halk Bankası uygun konut  kredilerinden faydalanabilirsiniz.


Ulaşım

Abdullah Gül Parkı ve Metro durağına 300 metre, Metrobüs durağına 5 dk mesafede olan projenin, E-6 ve Bahçeşehir bağlantı yolları bulunuyor. İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden Marmara Parka 1 km mesafede olan Rüya Prestij ayrıcalıklı ve sosyal bir hayatın kapılarını açıyor.


www.ruyaprestij.com

İletişim

Sabit:(0212) 854 11 04

Cep:0530 100 15 68-70-72

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. Bulvar Evleri Çarşısı No:13 Dükkan No : 11 Esenyurt/Beylikdüzü


projeye sor