Sahibinden.com ve Makrom Yapı işbirliği ile Makromtek'te 30 bin TL'ye kadar indirim!

Sahibinden.com ve Makrom Yapı işbirliği ile Makromtek'te 30 bin TL'ye kadar indirim!

Sahibinden.com ve Makrom Yapı işbirliği ile sunulan kampanya kapsamında, Makromtek'teki dairelerde 30 bin TL'ye kadar indirim sağlayan indirim kuponu ‘Petek Çek' 99 TL'ye satın alınabiliyor


Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformlarından sahibinden.com, çağdaş yerleşim projeleriyle dikkat çeken Makrom Yapı işbirliği ile ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor. 27 Mayıs’a kadar geçerli olan fırsat kapsamında, Makrom Yapı tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edilmekte olan Makromtek’teki dairelerde 30 bin TL’ye kadar indirim sağlayan indirim kuponu, Anneler Günü olan 13 Mayıs 2012 tarihine kadar ücretsiz edinilebilirken, bu tarihten sonra ise 99 TL’ye satın alınabiliyor.

Sadece sahibinden.com üye ve ziyaretçilerine sunulan kampanyada ‘Petek Çek’ adı verilen indirim kuponları, Makromtek’te yer alan VIP dubleksler hariç tüm daire tiplerinde kullanılabiliyor. Petek Çek ile stüdyo dairelerde 5 bin TL, 1+1 dairelerde 10 bin TL, 2+1 dairelerde 20 bin TL, 3+1 dairelerde ise 30 bin TL indirim elde ediliyor.

Kampanya kapsamında sunulan 50 adet Petek Çek sadece sahibinden.com üzerinden satın alınabiliyor. Makromtek’teki dairlerin satış fiyatları 56 bin TL ile 211 bin TL arasında değişiyor.