29 / 03 / 2023

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi!

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi!

Firma: Som Yapı ve Kanfash Group İnşaat

Proje: Sakura Rezidans

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Başakşehir Sakura Rezidans fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...Sakura Rezidans projesi İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor. Proje Som Yapı ve Kanfash Group İnşaat Ortağıyla yükseliyor.

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi!
Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi haberimizde yer alıyor. İşte Başakşehir Sakura Rezidans fiyat bilgisi ve projeyle ilgili merak edilen detaylar...

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi hakkında bilgi vermeden önce proje hakkında bazı detayları paylaşalım.

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi!

İstanbul'un yükselen değeri Başakşehir'de inşa edilen Sakura Rezidans Çam ve Sakura Hastanesi'nin karşısında hayata geçiriliyor.

100 adet konutun bulunduğu Sakura Rezidans projesinde yer alan 40 adet konut satışa çıktı.

Projedeki konutların satışlarının geçtiğimiz günlerde başladığı Sakura Rezidans projesi şehir içinde modern bir yapı olarak yükseliyor.

Sakura Rezidans konum bilgisi
Sakura Rezidans projesi; Olimpiyat Stadı'na ve İbn-i Haldun Üniversitesi'ne 5 dakika, Kanal İstanbul'a 7 dakika, İstanbul Havalimanı'na 15 dakika, Sular Vadisi'ne, Millet Bahçesi'ne ve metroya yakın konumda yer alıyor.

Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi!
Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi henüz belli olmadı. Sakura Rezidans Başakşehir fiyat listesi açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Web: http://www.sakurarezidans.com/
Tel: 444 6 766 

 


projeye sor

Geri Dön