Samsun Towers Esenyurt'ta 55 bin TL'ye 3+1!

Samsun Towers Esenyurt'ta 55 bin TL'ye 3+1!

Towers´da alanları 110 metrekare konutlar 55 bin TL´ye satılıyor


Samsun Towers'ta 1+1 konutların Ekim ayı gibi satışa çıkacağı öğrenildi. Projede satışta olan 400 adet 3+1'den 300'e yakını satıldı.

Samsun Towers'ta 8 adet konut bloğu, iki adet de otel ve alışveriş merkezi bloğu olmak üzere toplam 10 blok olacak. Binalar 30 ila 35 katlı olarak inşa edilecek. Toplam 1.600 konut yer alacak.

Er-Sa İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilecek olan Samsun Towers´da alanları 110 metrekare olan 3+1 konutlar 55 bin TL´ye satılıyor. Ödemeler peşin olarak yapılıyor. Samsunlu işadamlarının bir araya gelerek oluşturdukları Samsun Towers projesinin temeli Aralık 2010'da atılacak.

Samsun Towers projesinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alacak. Projenin Satış Koordinatörü Namık Köni, Samsun Tower'ın 30 ay içinde teslim edileceğini belirtti. Toplam 26 bin metrekarelik alana kurulacak olan Samsun Towers projesinde yüzde 60'lık bölüm yeşil alana ayrılacak. Samsun Towers'tan Samsunlu olmayan vatandaşlar da ev alabilecek.

Samsun Towers'ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, alışveriş merkezi, havuz, fitness merkezi, kreş, kafe, bar ve restoranlar, 24 saat teknik servis hizmeti, 24 saat taksit, havayolu acentesi, TV dağıtım entegrasyon sistemi, antre ve otoparkta 24 saat aydınlatma sistemi, jeneratör, asansör, 24 saat güvenlik, intercom sistemi, elektrik güvenlik sistemleri, otopark, 24 saat acil servis anlaşması gibi özellikler olacak.

Proje Özellikleri

İmalatı betonarme sistem olacak
Bina, tarafların mutabık kaldıkları ekli proje doğrultusunda inşa edilecektir.
Çatıya izolasyon yapılacaktır.
Binanın dış cephe kaplaması yer,yer giydirme cephe olacaktır.
Binanın dış cephe yalıtımı olacaktır.
Duvarlar, duvar yüzeyleri,macunlu saten yarı mat boya ile boyanacaktır, doğramaları ısıcamlı olacaktır.
Binaların, ıslak zemin ve fayansları TSE etiketli olacaktır.
Mutfaklar tezgah ve dolaplar mdf olacaktır. Çelik evye konacaktır. Tezgah üzeri seramik olacaktır, davlumbaz ve tesisatı konacaktır.
Banyolar tavana kadar seramik olacaktır, lavabo, klozet ve rezervuar konacaktır.
Binaların bulunan tüm bataryalar TSE etiketli olacaktır.
WC"ye lavabo ve klozet konacaktır.
Dairelerde bulunacak olan kombi tesisatı en az (15,000 kca"lık olacaktır.)Panel radyatör konacaktır.
Binaların, dış kapıları çelik kapı olacaktır.
İç kapılar Amerikan panel kapı olacaktır.
Kablo TV ve internet hattı her bağımsız bölüme döşenecektir.
Her bağımsız bölüme en az iki adet topraklı priz konacaktır.
Hidrofor konacaktır.
Binalar asansörlü olacaktır.
Siteye yüzme havuzu konacaktır.
İnşaat, bu sözleşme şartname, Bayındırlık Bakanlığı İnşaat Teknik Şartnamesi, Elektrik, Kalorifer, Sıhhi Tesisat Genel Şartnameleri hükümlerine arsa sahibinin ya da vekilinin yazılı onayı ile kesinlik kazanıp, belediyenin tasdikine sunulacak olan mimari proje, tesisat projesi, ısı yalıtım projesi, asansör projesine arsa sahibinin ya da vekilinin yazılı onayı ile kesinlik kazanacak olan detay projeleri ve eklerine uygun anahtar teslimi şeklinde yapılarak yapı kullanma izni alınmış olarak arsa sahibine teslim edilecektir.

Proje planı 1

Proje planı 2

Sözleşme metni için tıklayın

www.samsuntowers.com

0 212 441 85 55

Ebru DUMAN/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.