Çukurova Balkon

Sancaktepe Sence Konutları!

Sancaktepe Sence Konutları! Sancaktepe Sence Konutları!

Firma: Adil Grup

Proje: Sence Konutları

Sancaktepe Sence Konutları fiyat listesi kapsamında projede yer alan dairelerin metrekare birim fiyatı 1.800 TL olarak belirlendi. Projede yer alan daireler 18 ay sonra teslim edilecek.


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


8 bloktan meydana gelen  Sence Konutları  projesi  Adil Grup  tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Sancaktepe'de konumlandırılan Sence Konutları projesinde konut teslimleri 18 ay sonra gerçekleşecek.


Banka kredisi kullanılabilen Sultanbeyli Sence Konutları projesinde 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon tipinde daireler yer alıyor. Toplamda 96 adet daireden oluşan Sultanbeyli Sence Konutları projesinde yer alan bloklar 3 katlı olarak yükseliyor.


Sancaktepe Sence Konutları daire fiyatları bilgisinden önce projenin detaylarından bahsetmeye devam edelim. Adil Grup Sence Konutları ödeme planı kapsamında banka kredisi kullanmak için daire bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödeniyor. 


Adil Grup Sence Konutları fiyat listesine göre daireler 1.800 TL olan metrekare birim fiyatı üzerinden satılıyor. Sancaktepe Sence Konutları satış ofisi ile 0216 648 20 66 no'lu telefondan ulaşabilirsiniz.


Adil Grup Sence Konutları ulaşım:

Sence Konutları adres: Meclis Mah. Atatürk Cad. No: 109 DAP Futura Centro A4 BLOK D: 9 34785 Sancaktepe/İSTANBUL 


Sence Konutları Sancaktepe iletişim: 

Telefon: 0216 648 20 66

Web Adresi: www.adilgrup.com

Safiye ŞİMŞAK/Emlakkulisi.com


projeye sor