03 / 07 / 2022

Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde yollar yenileniyor!

Şanlıurfa merkez ve ilçelerinde yollar yenileniyor!

Şanlıurfa merkez ve ilçelerde çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren Büyükşehir Belediyesi, kentin en işlek caddelerinde ve bulvarlarında oluşan deformelerle ilgili çalışma başlatarak yolları revize ediyor.Kent estetiğini yenilemek adına ve deforme olan işlek caddelerde planlı bir şekilde çalışmalarını yürüten ekipler, bölgede vatandaşların ve esnafın mağdur olmaması için en sakin zamanlarda revize çalışmalarını sürdürüyor.

Karaköprü İlçesi'nde Balıkayağı Bulvarı'nda Diyarbakır Karayolu bağlantısı ile Akpınar Parkı-Köprü arası 2 şeritli yolda güçlendirme çalışması yürüten ekipler, özverili çalışmanın ardından yolu 2 finişher iş makinesi yardımıyla asfaltladı.

Haliliye İlçesi Refahiye Mahallesi'nde yer alan Fatih Sultan Mehmet Parkı(Kasaptaşı), Askerlik Şubesi Kavşağı, Ziyadddin Akbulut İlkokulu ve Şanlıurfa Anadolu Lisesinin yer aldığı caddelerin asfaltını yenileyen Büyükşehir Belediyesi yapılan çalışma sayesinde yolu kullanan öğrencilere ve öğrenci servislerine kolaylık sağladı.

Bölge vatandaşlarının teşekkür ettiği çalışmalar kapsamında, Karşıyaka Mahallesi'nde yeni konutların ağırlıklı olduğu 593. ve 599 sokaklarını da sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, çalışmalarını titizlikle gerçekleştiriyorGap Gündemi